Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért van túlreprezen...

A Jobbik miért van túlreprezentálva a GYK-n?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 15:48
1 2 3
 1/22 Assimov ***** válasza:
54%
Mert a tiniknek több ideje van ide írogatni.
2014. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert itt a legtöbb ember nem százas, azért. Hogy lehet olyan pártot támogatni, akit nem az ember kvalitásai és munkája alapján tart értékesnek, hanem vérvonal alapján.
2014. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

És a statisztikákban miért van alulreprezentálva a Jobbik?

Nem mindegy, hogy 1000 ember vagy 8 millió. Itt jobbikos az összetétel, akiket a közvélemény-kutatók kérdeznek, az megint más.

2014. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert a fiatalok között népszerű, és a fiatalok tudják használni az internetet. Vagy csak simán ők vannak valóban többségben
2014. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Mert sok fiatal isteníti őket, ezen az oldalon meg inkább fiatalok vannak de majd ráfaragnak a végén :)
2014. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

sok fiatal kérdező/válaszoló miatt

ebben a korcsoportban több a jobbikos

az okokról máskor

2014. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

2-el teljesen egyetértek!

Remélem a várakozásukhoz képest sokkal kevesebb szavazatot kapnak majd!

2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert magatoktól nem győződtök meg róla, kik a rosszfiúk.
2014. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Én jobbikos vagyok és valóban fiatal is, történetesen 18 éves. Ha a Jobbik tényleg olyan mértékbe radikális lenne, mint anno, én se szavaztam volna rájuk. A jelenlegi programjuk szerint nem hátrányos helyzetbe akarják hozni a cigányságot, hanem egy szintre a magyarokra, hisz' szerintem mindenki bevallhatja, hogy pozitív diszkriminációban részesülnek most. De most munkahelyjel, bentlakásos iskolákkal, a megélhetési gyermekszülés ellen kampányol a Jobbik, sokkal emberarcúbban, mint négy évvel ezelőtt, ezért adtam nekik egy esélyt. A cigányok egyre jobban távolodnak a magyarságtól a kiváltságaik, a segélyezés miatt, így a szakadék megnövekedésével nem hogy jobb, de rosszabb dolguk lesz, mert ellehetetleníti az asszimilálódást, a beolvadást. Itt csak akkor lehet béke, ha mindenkit hasonló jogok illetnek meg. Hosszú távon így lesz a jó.
2014. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

"Mert a fiatalok között népszerű"


Ha tudnád h ez menyire nem igaz 25 vagyok és öszvisz 2 jobbikost ismerek. Azért enné több fiatal van.

Leginkább ők is Fideszesek v MSZP-sek.

Az más h itt mi a helyzet ez egy Jobbikos oldal.


De ettől még elfognak bukni ahogy 2010-ben is.

Este meglátod.

2014. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!