Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye jó helyre tettem az ikszet?

Ugye jó helyre tettem az ikszet?

Figyelt kérdés

FIDESZRE szavaztam!!

Úgy gondolom ő az egyedüli aki jó úton jár:

Bevezette a rezsicsökkenést, nem lehet dohányozni bárokba, kevesebb lett a parlament létszáma, nem lehet mindenhol kapni cigit csak meghatározott dohányboltokba, megoldja az energiát a jő nemzedék számára (paks 2)

Vagy netán nem jó helyre tetem a voksom?


2014. ápr. 6. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Mészáros (Felcsút polgármestere) már a 100 leggazdagabb magyar között van. Gratulálok kérdező!
2014. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
Jó helyre tetted.
2014. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
HAJRÁ JOBBIK!
2014. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Régóta külföldön vagyok már.Mi ez a rezsicsökkentés?

Az adómból az állam befizet az áramszolgáltatónak,és így nekem kevesebbet kell fizessek?Lehet rosszul látom,de nem hiszem.Így van?

rossz helyre x eltél.

2014. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

"Az adómból az állam befizet az áramszolgáltatónak,és így nekem kevesebbet kell fizessek?Lehet rosszul látom,de nem hiszem.Így van?"


Nem. Te tök sötét vagy. A szolgáltatók megcsapolták az országot és a FIDESZ nem hagyja többé, hogy irreálisan magas árakat vessenek ki.

2014. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
# 15 Te se érted a gazdaságot, mi? Ja, hogy szerinted ahogy Orbán elmagyarázza az úgy van? Ő se ért a gazdasághoz, úgyhogy kezet foghattok.
2014. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14es vagyok

Nehezen hihető számomra.Ezzel kapcsolatban mértékadónak mondható(nem szerintem)Fidesz közeli hírportálok ugyanerről számoltak be amiről te.A baloldali kötődésűek,és ezekből még mindig több van,húzzák a szájukat hogy szegény multi megsertésedik aztán kivonul,de ennyi.Szerintem arról kéne beszámolni,hogy kötelezik a tisztességes árképzésre a szolgáltatót.Ez a rezsicsökkentősdi erősen alamizsnaszagú.Amolyan kampányfogás.Nesztek hülyék csoki ba@meg.

Én nem dohányzom,a füstje zavar főleg reggel nem szeretem,de a túlszabályozást és a betiltósdit kifejezetten gyűlölöm.

2014. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15-ös! Na majd meglátod az irreálisan magas áraidat pár év múlva. Most majd nemcsak a hamis rezsicsökkentés terhét, de Paks 2 órási terhét is nyöghetjük évtizedekig. Ja és féltek hogy elszakadtok az Uniótól? Már nem kell félni, rettegni kell, hiszen jó úton haladunk Oroszország felé...hála orbánnak.
2014. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!