Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye jó helyre tettem az ikszet?

Ugye jó helyre tettem az ikszet?

Figyelt kérdés

FIDESZRE szavaztam!!

Úgy gondolom ő az egyedüli aki jó úton jár:

Bevezette a rezsicsökkenést, nem lehet dohányozni bárokba, kevesebb lett a parlament létszáma, nem lehet mindenhol kapni cigit csak meghatározott dohányboltokba, megoldja az energiát a jő nemzedék számára (paks 2)

Vagy netán nem jó helyre tetem a voksom?


2014. ápr. 6. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
A lehető legrosszabb helyre tetted. Adóid emelekedni fognak, jövedelmed csökken és életed végéig munkanélküli leszel.
2014. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

már tök mindegy,nem??:)

amúgy első értelmes vagy,már miért lenne élete végégig munkanélküli??:)

2014. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Arra teszed, akire akarod, mindenesetre látszik, hogy kamu a kérdés, de ettől függetlenül elég rossz döntés volt.
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha 2100ig fizetni akarsz az oroszoknak a paksi erőműért akkor jó helyre tetted az ikszet.
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Elmagyarázhatnám neked, hogy amiket leírtál azok miért nem jó dolgok, de úgyse értenéd. Sajnállak...
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Még egy lélek melyet párezer forint rezsicsökkentésért eladtak...
2014. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Tök mindegy hova ikszeltél, a tinta eltűnik, szavazatodat a Kormányváltóknak adják :D:D
2014. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Amennyiben szeretnéd ha hazánkban nőne a munkanélküliség, nyomor, éhínség, és pusztulás dúlna, ha szeretnél hatalmas államadósságot és megemelt adókat, ha pártolod a diktatúrát, jó helyre tetted.
2014. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy aki a kormányváltókra szavaz az tisztában van vele, hogy végül is minek az érdekében szavaz? Nektek elég annyi, hogy szavaztok azért, hogy ne Orbán legyen az elnök? Semmi program nem hiányzik nektek? Ez az egyetlen cél elég, hogy szavazzatok? Aztán arra nem gondoltok, hogy utána mi lesz? Jó persze, váltsuk le orbánt, de nekem ennyi nem elég. Kormányozni is kellene, programot felmutatni!
2014. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es

Igazad van!

Lehet jobb lett volna ha jobbikra szavazok.

2014. ápr. 6. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!