Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most szavaznak először,...

Akik most szavaznak először, kire adják a voksukat? (+ még egy kérdés)

Figyelt kérdés
És a másik kérdés: van olyan, aki változtat a 4 évvel ezelőtti szavazatán, és ha igen, akkor ki helyett most kire fog szavazni?

2014. ápr. 2. 23:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Most szavazok másodszorra. 22 vagyok.

2010-ben a Fideszre szavaztam.


Most az Összefogásra fogok. (Szívem szerint a Liberálisokra szavaznék, de mivel sajnos együtt indulnak a poszkommunistákkal, így nem marad választásom.)

2014. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
A húgom 19, az Összefogásra szavaz. Én 25 vagyok, 4 éve Fidesz szavazó, de most én is az Összefogásra szavazok. Élhető, szabad országot akarunk.
2014. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
jobbikra szavaztam, most összefogásra fogok. (28)
2014. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Első szavazó vagyok 20 éves egyértelmű a Kormányváltókra mert fiatal korom ellenére kilátástalan helyzetbe vagyok.9 hónap munkahelyem volt az is 4 órába és épp 2 napja engedtek el...
2014. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Meg is érdemlitek a sorsotokat, ha képesek vagytok Gyurcsányra szavazni. :D
2014. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

2010es fideszesek, mostani összeomlók! Csodára vártatok ba szki? 8 év alatt helyrehozhatatlanul tették tönkre, szolgáltatták ki a multiknak az országot az összeomlók, hogy lehetetlen behozni 4,8, de még 12 év alatt is.


Ismerek olyan devizaadóst aki bajraira szavaz. A pofám leszakadt.

2014. ápr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Épeszű ember nem szavaz Gyurcsányra az öszödi beszéd után. Aki meg az elmúlt 4 évből kér repetát, az meg mazochista. :D
2014. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
21 és részemről a vasárnap ugyanúgy fog telni mint a többi nap, megszavazok egy kis pihenést. :)
2014. ápr. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem anyagi okokból szavazunk az Összefogásra, és nem is összeomlásból. Egyszerűen nem akarunk olyan országban élni, ahol egy hatalmon lévő párt a két harmad mögé bújva a saját önös céljaira alkot törvényeket, herdál milliárdokat, míg a fontos dolgokra egy fillér sincs (oktatásban dolgozom, tragédia, ami az elmúlt időszakban zajlott).

Gyurcsány egyébként legalább elismerte, hogy hazudott, ha márŐszödről beszélünk. Attól, hogy a Fidesz nem ismeri el, csak csinálja, neked szimpatikusabbak?

2014. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
57%
20 éves vagyok, és a Jobbikra szavazok!
2014. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!