Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznak a zsidók?

Kire szavaznak a zsidók?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 19:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Arra akire a nem zsidók. Ott is megoszlik ki kivel ért egyet. Valszeg csak a jobbikra nem.
2014. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
A fideszes zsidók a Fideszre, a szoci zsidók az MSZP-re, a többit meg gondold tovább.
2014. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt hittem eddig, hogy a zárt vallási közösségükben valamelyest nagyobb egyetértés van.
2014. márc. 19. 19:19
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg a legliberálisabb pártra.

Hiszen ők azt szeretik, ha bomlás van.


Meg, hát Kertész Ákost, Hellert elnézve, szerintem még a DK is lightos nekik.

2014. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Már jön is a sok okos és megmondja a tutit a zsidó tőkéről meg a nagy liberális össze esküvésről. Ők is politikailag megosztottak, de ha ennyire szeretnénk őket besorolni kb így aránylik meg. A neológ zsidók inkább baloldali és liberális elveket vall, a status quo ante közösség inkább fideszes, míg az ortodoxok pedig konzervatív beállítottságú ami most jelenleg nem nagyon van párt.
2014. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%

És ez a zsidó hova tartozik?

http://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ


Aki tud angolul megérti:D

Az a nő a videóban tükrözi a tipikus zsidó értékrendet.


Látott , hallott már zsidót, aki az ellen a dolgok ellen van, amiket ez a Barbara nevű nő mond?

2014. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"És ez a zsidó hova tartozik?

http://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ


Aki tud angolul megérti:D

Az a nő a videóban tükrözi a tipikus zsidó értékrendet.


Látott , hallott már zsidót, aki az ellen a dolgok ellen van, amiket ez a Barbara nevű nő mond?"


Kiakaszt amikor vki ennyire hülye. Jösz itt ezzel a hülye videóddal és azt hiszed sikerült vmit bebizonyítanod? Menj be egy kib*szott zsinagógába és kérdezd végig a zsidókat h egyet értenek-e ezzel vagy nem és ne csak kurutty.inforól tájékozódj, hídd el meg fogsz lepődni h nem minden úgy van ahogy te a kis fejedben szépen elgondolsz. Megint egy okoskodó aki igazából semmit se tud a zsidó emberekről és ez k*rvára felháborít h ezzel csak még több embert húznak le abba a sötétségbe amibe az ilyenek élnek.

2014. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%

Mért, talán te is zsidó vagy?


Nem a Kurucinfóról tájékozódom, viszont figyelmes vagyok.A legtöbb, akit külföldi médiákban látok, elég hasonló Barbarához.

Nem járok zsinagógákba, sem templomokba.


Amúgy, cáfold meg a videókban elhangzottakat, valamivel.

Keress egy interjút, közleményt, véleményt akármit, amiben egy zsidó ember nem olyan, mint Barbara.

2014. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Úgy értem, ezzel a témával kapcsolatban, gyökeresen más véleményen van.
2014. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Pont h ez a baj megszólítanak egy interjúban egy liberális embert aki zsidó és ezzel azonosítják az egész zsidóságot. Igazából nem értem mi a baj sok embernek a liberalizmussal pedig próbáltak már meggyőzni, de oké felőlem lehet gyűlölni a liberalizmus és a liberálisokat, de ezt átvetíteni olyanokra akiknek az egészhez semmi közük az már nem jó. Egy ortodox, haszid vagy csak simán vallásos zsidó, de még szerintem sok egyszerű zsidó ember se ért egyet. Nem mindig a média zsidókkal kéne azonosítani őket mert azoknak a zsidóknak a legnagyobb a szája csak kevesen vannak.
2014. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!