Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazna bárki is a...

Miért szavazna bárki is a baloldalra?

Figyelt kérdés

Ha ezt a "megújulás" mesét benyelik néhányan, azok minden baromságot elhisznek az életben?


Aki az összefogásra szavaz, az egyetért egyszerre Gyurcsánnyal, Bajnaival, Mesterházyval, Fodor Gáborral, stb.? Az meg hogy lehet?


Aki az összefogásra szavaz, azt nem érdeklik a Simon-féle ügyek, a Welsz-féle balhé, az afrikai mszp-s útlevelek, a Zuschlag-ok, a többi politikai bűnöző?


Komolyan, milyen ok van a baloldalra szavazni?



2014. márc. 31. 22:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Nem érdekelnek a botrányok , ezek nullák az olyan lenyúlásokhoz képest mint a magánnyugdíjpénztárak megszüntetése."


Hm... az mszp pedig megduplázta az államadósságot, amit még a dédunokáink is nyögni fognak... ehhez a magánnyugdíjpénztárak államosítása filléres dolog.

2014. márc. 31. 23:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Azért ez sem őszinte. Érdekes módon, ha arról van szó, hogy a Fidesz és az MSZP már "bizonyított", akkor új leehtőségként mindig csak a Jobbikot emlegetik az LMP-t nem. Uótbbit jobboldalon már 4 éve SZDSZ-utódpártnak címkézték.
2014. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Jobbik programjával mi a baj? Nemtom gazdasági programjuk kb. mintha a Tőkét olvasnám, amúgy is esélytelen, hogy azt a magyar gazdaság megoldja. Ha EU ellen fellépnének azt senki nem nézné jó szemmel mivel még a levegőt is EU támogatással vesszük. Amúgy meg a rasszista vonalhoz annyit fűznék hozzá, hogy nem túlzottan felvilágosult gondolat a kisebbség elnyomása. Mondjuk hallottam már czigót azzal érvelni, hogy azért szavaz, majd a Jobbikra mert ők megoldanák a cziganje problémát.p


Amúgy balosok lopását és leépítését ne is hasonlítsuk a Fideszéhez nem egy kategória + nekik azért volt egy kis világválság is a kormányzásuk végén, ahol Bajnai 264 forinttal adta át az eurót ami ma 310 + folyamatos csúcson az államadósság vonulnak ki a bankok, a multik, MO-ra kihelyezett hitelek és befektetések folyamatosan csökkennek, állam is hülye hiteleket vesz fel magas kamattal, effektíve szarabb hiteleink vannak, mint az IMF volt + ez, hogy az állam sem fektet be olyan mint amikor vki stratégiai játékban multiban gyűjtöget, hogy majd csinál nagy sereget azt lealáz mindenkit na persze..közben 120x lehagyják, vagy mint amikor vki Theocracyban leggyorsabban pörgeti az időt.

2014. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a fidesz azért tud ennyi szavazatot szerezni, azért lett 2/3-ja, azért szavaznak még rá ennyi év után is, mert ott van a mumus, az mszp. Ha nem lenne, már rég máshogy állna a pártok alakulása. Aki még a baloldalra szavaz az eddigiek után, azt komolyan nem értem. Ha a fideszt akarná leváltatni, akkor nem éltetné az mpsz-t, mert ha megszűnne, akkor a fidesznek nem lenne ellenségképe. Nem értem miért ragaszkodnak gyurcsányhoz pl? le se sz.rja az embereket akiknek beszél. eljátszák a becsületüket tisztviselőként, de le nem mondanak, még bocsánatot se kérnek, kb hülyére veszik az embereket. A fidesz szavazóbázisát növelik. A fidesz még rosszabb? Ha végre az mszp feloszlana, akkor a fidesz mutyizásai is terítékre kerülhetnének. de amíg a baloldal bűnei elnyomják a fidesz bűneit, addig nincs mit tenni, addig a fidesz kampányolhat az mszp leváltásával, de az mszp már nem teheti ezt fordítva. Vagyis teheti, csak nem fogják őket komolyan venni. Pont ezt használja ki a fidesz.
2014. ápr. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Azért, mert számomra az általuk prezentált jövőkép a legelfogadhatóbb a sok szörnyű közül.


Ja, és meg mert nem vagyok akkora a cipőfűzőmig látó birka, hogy hónapokig elnyammogjak egy Simon-ügyön szaros 1 millió euróról, miközben az ország SZÁZEZERSZER ennyi pénzből működik és vállrándítás nélkül adogatja a kormány napi szinten a milliárdos tendereket a haveroknak. Szerintetek azokon 2 vagy 3 nap alatt jön össze annyi előre tervezett haszon, mint ami a Simon-számlákon volt?

2014. ápr. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért szavazna bárki is bárhova?
2014. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Anyám ő a baloldalra szavaz, multkor elkezdtem nekik mondani a baromságait a baloldalnak, kérdeztem tőle hogy egy indokot mondjon amiért a baloldalra szavaz. Egy indokot se tudott mondani de ennek ellenére rájuk fog szavazni. Erre csak azt tudom mondani, hogy ez bizony a média általi agymosás, népbutítás eredménye. Ilyenkor nagyon ideges tudok lenni, hogy a saját családomban vannak ilyen emberek.És legfőbb dolog, hogy a fidesz legnagyobb mocskai sem kicsinyíthetik a baloldal mocskait és fordítva sem. Véleményem szerint egyikre sem volna szabad szavazni. Szerintem ha látná a nép, hogy nem szabad rájuk szavazni, jönnének új eről valamint az LMP és a Jobbik elkezdene készülni a kormányzásra, mint esélyesek. Azok akik valamelyik mocsokra szavaznak a kettő közül, agymosott selejt emberek birkák, és minimum szellemi fogyatékosok, sajnálatra méltók.
2014. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg a rasszista vonalhoz annyit fűznék hozzá, hogy nem túlzottan felvilágosult gondolat a kisebbség elnyomása."


A bűnöző életmódjuk ellen emelt jogos kifogás nem rasszizmus. Vagy te hallottál olyat, hogy hogy a bőrük színe miatt nem szeretik a romákat? Én se nem olvastam, se nem hallottam tőlük, ilyet.


Ja... a kisebbségek elnyomásáról... Karl Marx zsidó filozófus írta: "A zsidó nép egészében lesz a saját megváltója. A világuralmat más fajok megsemmisítésével fogja elérni és egy világköztársaság alapításával, amelyben mindenütt csak a zsidóknak lesznek állampolgári jogai."

Tehát ő sem felvilágosult? Ő nem a kisebbségeket akarta elnyomni, hanem a zsidókon kívül MINDENKI MÁST!

2014. ápr. 1. 07:36
 19/21 A kérdező kommentje:

"Azért, mert számomra az általuk prezentált jövőkép a legelfogadhatóbb a sok szörnyű közül."


Szerinted ennyire hülyék az emberek, hogy hisznek a választási ígéreteknek, a beígért jövőképnek?

2014. ápr. 1. 07:38
 20/21 anonim ***** válasza:
8%

azért szavazok a baloldalra, mert egyáltalán nem egyezik meg az álláspontom a jobboldallal. senki sem tiszta, mindenki, aki kormányra kerül, lehúzza az országot, de hazugságok közül akkor már inkább azt választom, amelyik nekem szimpatikus.

szerintem az orbán-féle bagázs erőszakos, visszaél a hatalmával, úgyhogy duplán nem szavaznék rájuk. a jobbik egy vicc, nem is értem, hogy engedhetik, hogy létezzen, úgy vezetik az egyszerűbb embereket az orruknál fogva, hogy csak na. a fidesz hazudik, és pont az ellenkezőjét csinálja, mint amit ígért. ezért szavazok a baloldalra.

2014. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!