Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik az iskolázatlanok...

A Jobbik az iskolázatlanok pártja?

Figyelt kérdés

[link]

Ha a 2010-es helyzetet nézzük (a kistérségek fölé visszük a kurzort), látjuk, hogy általában a legszerencsétlenebb, legszegényebb térségekben magas a Jobbikra szavazók aránya, a nagyobb városokban és a fejlettebb régiókban kisebb. A szegényebb részeken általában alacsonyabb az emberek képzettsége, (és nem csak a romáké). Tehát ez alapján: a Jobbik szavazótábora valóban túlnyomórészt alacsony iskolai végzettségű.


2014. márc. 29. 23:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%

"Építészmérnök hallgató nő vagyok "


Akkor nem sok munkahelyed lesz :D

2014. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
3%

"A jogi pálya mindig hagyományosan jobboldali volt. "


Ennek éppen az ellenkezője igaz itthon.

2014. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
15%

"A Jobbikban az tetszik, hogy kimerik mondani, amit más nem.Nem beszélnek mellé, nem totojáznak, hanem kimondják.Realista vagyok, "


Akkor utálni fogod a jobbikat is. Vona ezoterikus (mikor a tetkóiról faggatták, ő maga jelentette be), Volner eléggé egybites, Novák középső neve "nagyonbutavagyok", :D és az is, ezeken kívül más híresebb pártfunkcionáriusuk nem is jut az eszembe most hirtelen. Ezen kívül a "hét vezér terv" is egy gazdasági katasztrófa előszele.

Ennyit a jobbikról, meg az ésszerűségről, realizmusról. Kész szerencse, hogy úgyse jutnak kormányra soha.

2014. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen, tisztában vagyunk vele, hogy nem nyerjük meg a 2014-es választást.


De, az Összefogás sem fog nyerni, nem képesek valós problémákkal szembenézni, inkább a tagadást választják.


Bajnaiéknak , baloldalnak jelenleg az a legnagyobb problémája(szavazatgyűjtés szempontjából-e vagy sem azt nem tudom), hogy képtelenek szembenézni azzal, hogy a cigány-magyar együttélés tényleges probléma, mivel a bűnözés legfőbb faktora a cigányság jelenléte.

Ennek köszönhetően ahol sok az etnikai, ott már soha nem fognak annyi szavazatot kapni mint régen, mert még most is azon stratégia szerint haladnak, hogy inkább a tévén keresztül tolják a tündérmesét az egyenlőségről és remélik, hogy a nem problémás vidékeken élők ezt még beveszik.

Viszont a romák magas termékenysége miatt ezen területek csökkennek,így ez a stratégia hosszú távon nem tartható, az ország közel fele ezt már most sem veszi be(elsősorban a keleti országrész és a Dél-Dunántúl).

Egyszerűen ha nem vállalják fel a romák viselt dolgait hanem továbbra is a tagadást választják, akkor a baloldalnak soha többé nem lesz esélye, hogy több szavazatot szerezzen mint a jobboldal.

2014. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Orvostanhallgató vagyok és a Jobbikra szavazok, ahogy a legtöbben az egyetemen. Szerintem a Jobbik a fiatalok és magasan képzettek pártja, igaz én a társadalomnak ebben a körében mozgok, így nem tudok biztosat mondani a fejletlenebb régiókban élő, alacsonyabb végzettséggel rendelkező rétegekről. Személy szerint engem a Jobbik tisztán látása és elhivatottsága fogott meg.
2014. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
18%
Már az egésségügyisek is a jobbikra szavaznak? Mondhatom szép kis jövő vár az országra.
2014. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, mennyit fizet a hitgyüli ezért a szánalmas trollkodásért? :D
2014. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
90%
26. válaszoló. Ha megszűnik az orvosok tömeges külföldre vándorlása, akkor igenis szebb jövő vár ránk. Ez a Jobbik egyik célkitűzése. Persze nem vagyunk egyformák, ez csak az én véleményem. Politikai nézetektől függetlenül én a nemzet és az emberek érdekeit szeretném szolgálni, mint orvos. De ennyire alacsony orvosi fizetés mellett az ember jobb híján külföldre megy tízszeres fizetésért vagy hálapénzekből él. Én egyiket sem szeretném. (Kérek mindenkit, ne általánosítsunk, hogy az egészségügyesek a Jobbikra szavaznak. Én szavazok a jobbikra és több ismerősöm az egyetemről.)
2014. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
35%

Eredetileg csak a focihuligánok pártja volt a jobbik, de azóta sok idő telt el és már nagyon sok "értelmiségi" tehát diplomás ember szavaz rájuk.

És pontosan ilyenkor kell eljönni egy országból amikor az értelmiség is a nácikkal szimpatizál.

Most még nem fog nyerni a jobbik, de 2018-ban igen, és szépen Észak-Koreát fognak csinálni az országból...

2014. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, nyugodtan menj, nem fogsz hiányozni!
2014. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!