Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik az iskolázatlanok...

A Jobbik az iskolázatlanok pártja?

Figyelt kérdés

[link]

Ha a 2010-es helyzetet nézzük (a kistérségek fölé visszük a kurzort), látjuk, hogy általában a legszerencsétlenebb, legszegényebb térségekben magas a Jobbikra szavazók aránya, a nagyobb városokban és a fejlettebb régiókban kisebb. A szegényebb részeken általában alacsonyabb az emberek képzettsége, (és nem csak a romáké). Tehát ez alapján: a Jobbik szavazótábora valóban túlnyomórészt alacsony iskolai végzettségű.


2014. márc. 29. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem másról van szó. Mivel a Jobbik programja kb kimerül a cigánygyűlöletben, ezért olyan települések lakói támogatják főként, ahol sok cigány él.
2014. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Lényeg, az X-t jó helyre tudják tenni. :)
2014. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
vagy lehet csak ott több a cigány és azért szavaznak a jobbikra
2014. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Főként azokon a településeken nagyobb a Jobbik szavazók aránya, amelyekkel a jelenlegi kormány egyáltalán nem törődik, pedig igencsak szükséges lenne. Megélhetési és bűnözési problémák miatt. Ahogy kezd kihalni az idős generáció, úgy fog erősödni a Jobbik a fiatal generációval, és akkor a statisztikai arány is mást fog mutatni.

Én azt mondom, hogy legyen egy ember inkább iskolázatlan, cigány vagy akármi más, de legyen a helyén az értékrendje.

Ha ezzel szemben egy tanult ember elvakultan képes olyan pártot választani, amely a magyarok kultúrája és értékei ellen van, akkor nincs értelme iskolázottságról beszélni.

A jobbik sok szempontból jobb mint bármelyik párt.

Sokan alapból elítélik a demagógiák alapján, pedig elviekben iskolázottak, viszont ha elemeznék a valóságot, nagy megdöbbenés lenne számukra.

2014. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik párt az iskolázatlanok pártja.


Legalábbis szerintem csak egy végletekig primitív és naiv ember képes mániákusan rajongani valamelyikért is.

2014. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem unod a Jobbik-ellenes propagandát ?


Milyen párthoz tartozol ? Vagy netán Hitgyülis vagy ?



[link]


[link]


[link]

2014. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom egyik nap azt írjátok, hogy az egyetemisták szavaznak rájuk másnak az iskolázatlanok, most már döntsétek el.
2014. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetemisták köréban a jobbik a legnépszerűbb párt. Rájuk nehéz lenne azt mondani, hogy iskolázatlanok. Sajnos csak 2013-as statisztikát találtam, de nem hinném, hogy sokat változott a helyzet azóta. Számokban kifejezve (az általad linkelt oldalról): [link]
2014. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Megérte harmadjára kiraknod ugyanazt a kérdést? Még mindig nem lett több rajongója Gyurcsányéknak és ez idő alatt valószínűleg a Jobbikot sem utálták meg többen. Lehajtott fejjel elkulloghatsz megint. :( Majd talán holnap összejön.
2014. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Főiskolára járok, és a jobbikra szavazok. jöhet a következő kérdés.
2014. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!