Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak mindig olyan...

Miért vannak mindig olyan sokan a békemeneten? Mivel a fideszhez köthető a rendezvény és ők vannak hatalmon, akkor miért is vonulnak? Te miért mész ki, miért szoktál kimenni, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Vidéken, ahol egzisztenciális függnek az emberek az "uraktól" ott nem szerencsés dolog visszautasítani egy ilyen buszos kirándulásra való meghívást.
2014. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azért van, mert a választások után is vezető hatalom szeretnének maradni. Amúgy meg nem megyek ki, mert vidéken lakom, és amúgy is utálom a tömeget. Meg a politikát, mármint ami Mo.-n folyik.
2014. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Te miért mész ki, miért szoktál kimenni, vagy miért nem?"


Kétszázezres vidéki városban lakom, nagyon sok embert ismerek itt, mégsem találkoztam soha egyetlen emberrel sem, aki elment volna akár egy békemenetre is. Ennyit a vidékiek békemenetre hurcolásáról.


A kúrmány teljesen nyilvánvalóan hazudozik a kétmilliós részvételről, meg a többi agyhártyaszaggatóan hihetetlen hülyeséggel kapcsolatban, amit a közmédiában leadnak erről a békemenetről. Azt se szabad elhinni amit kérdeznek.

2014. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a hozzászóló nem a 200 ezres városokra gondolt, inkább a kisebb falvakra, akiknek úgy reklámozzák, mint egy termékbemutatót. Felviszünk ingyen (vagy nagyon olcsón) Pestre, cserébe tapsikolsz a gyűlésen.
2014. márc. 29. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ez nem igy van. Senkit sem kenyszeritenek arra, hogy menjenek el. Mindenkinek meg van a dontesi joga, h elmegy-e. Mi szoktunk menni, es oszinten nagyon jo erzes. Azert megyunk el, mert tamogatjuk azt az embert, aki rendbe tette az orszagot. /sajat velemeny/
2014. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendbe tevés? Mondjuk ez eléggé szubjektív. Mihez képest?


Ha az afrikai éhező kap egy száraz szelet kenyeret, úgy örül neki, mintha egy amerikai a lottót nyerte volna meg.

Amerikában az elhízás meg folyamatosan rekordokat döntöget.


Olcsóbb lett a rezsi! Oké! De ettől még nem kell a lábai előtt heverni mindenkinek. Európa többi országában természetes, hogy nem kell sokat fizetni a rezsiért. A németek, angolok, franciák még mindig kevesebbet fizetnek, pedig ott jóval magasabbak fizetések.


Nem vitás, hogy a baloldal tönkre vágta az országot, így persze nem védem őket. De a Gyurcsány mondott egy érdekes mondatot: "Ha én nem emelem az egekbe a rezsit, akkor most Orbán nem tudna miből csökkenteni." Tehát ha ellopják a kocsimat, és valahogy visszakerül hozzám, akkor én azt ne tudom nyereségként elkönyvelni.

2014. márc. 30. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyurcsany kormany alatti Magyarorszaghoz kepest jobb a helyzet.
2014. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest jobb. De attól még nem megyek ki "tüntetni", hogy jaj de ez a kormány, mert ő nem lövet bele a tömegbe. Ha majd ott fogunk tartani, mint pl. Norvégia. Akkor azt mondom, hogy jó, nem is olyan rossz a mai helyzet.
2014. ápr. 5. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok a birka, megnőtt a gyapjuk és már arra várnak, hogy megnyírják őket ...
2014. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!