Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sajnáltatják magukat a...

Miért sajnáltatják magukat a határon túli magyarok?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de mindig sírnak rínak, mintha csak valami alja afrikai diktatúrában kellene élniük kötelező jelleggel, éheznének meg egész nap vernék őket mert magyarok.

Elismerem, hogy a 100 éve nagy sokk lehetett, mikor külföldre kerültek bizonyos területek, de mikor volt az már és senki nem él már azok közül, meg szar lehetett az előző rendszerben, hogy zárva voltak a határok, de manapság nincs határ, szabad a költözés, munkavállalás, lehet jönni, áttelepülni Magyarországra, nem értem ez a sajnálkozást!


2014. márc. 27. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hallottam őket sírni, ríni.

Áttelepülni meg nem olyan egyszerű.

Te is mehetsz akárhova dolgozni, élni. De azért nem olyan egyszerű mindent otthagyni, házat, lakást, rokonokat, stb.

Sokszor az emberek még az országon belül is nehezen költöznek. Ennyi erőből mondhatnád, hogy aki Borsodban nem talál munkát, akkor miért nem költözi Sopronba.

2014. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

-_- "egész nap vernék őket mert magyarok" [link]

[link]


Idegenek a saját hazájukban. Megverik kiközösítik őket. Sőt még ők vannak lenézve a saját földjükön. Kíváncsi lennék egy francia fejére ha hirtelen a két harmad francia földet odaadnák a spanyoloknak meg angoloknak.

Ki lennének közösítve mert franciául beszélnek megvernék őket és idegenek lennének ott ahol régen az ő földjük volt.

2014. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Régén a Magyarországon belüli nemzetiségek sírtak a jogaikért és az autonómiáért, részben jogosan. Ezt a XIX.szd második felére meg is kapták. A magyar állam, akkor támogatta nemzetiségek anyanyelvü oktatást kapjanak,és intézhessék a hivatali ügyeket.

Korábban és sajnos manapság is ezeket a jogokat nyírbálja Szlovákia és Románia. Pénzt vonnak el a magyar intézményektől, pedig ők annak az országnak fizetnek adót, tehát a legtöbb követelésük jogos.


"de manapság nincs határ"



Dehogynem. Persze van szabad munkavállalás. A székelyek autonómiájának kérdése is pont erről szól !

2014. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
5%
Teljesen igaza van a kérdezőnek! Sokkal egyszerűbb sírni meg panaszkodni, meg jogokat és kiváltságokat követelni a magyar államtól külföldiként, mint tenni ellene. Én nem sírtam, hanem amint lehetett eladtam ott mindent és átköltöztettem az egész családot Magyarországra, itt rendezkedtünk be, itt dolgozunk, itt fizetünk adót, nem azért mert ott olyan rossz lett volna, hanem mert magyarok vagyunk. És mélyen megvetjük az olyan határon túli magyarokat akik miatt ilyen kép él a magyarországi magyarokban rólunk.
2014. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Pedig negatívan vannak diszkriminálva.

Ukrajnában például "érdekes" nyelvtörvény van, Szlovákiáról nem beszélve.

Azért a magyarverések sem ritkák, igaz nem mindennapos, nincs ilyen minden héten, de előfordul azért.


Érdekes, hogy az olyanok, mint a kérdező véres szájjal fröcskölődik, meg tapló magyarozik, amikor azt hiszi szegregáció folyik valamelyik iskolában.Egyből megy a szokásos, hogy diszkrimináció, rásszizmus, kirekesztés, fasizmus és a többi.


Ilyenkor, viszont pont, hogy a legkirekesztőbbek, a liberálisok, persze érthető, felfogtuk, liberálisnak egy magyar mindig másodlagos vagy harmadlagos.

2014. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aki közel 100 évvel trianon után egy külföldi országban magyarkodik, meg kihaénnem viselkedéssel előjogokat követel magának, meg hergeli az ottaniakat ahelyett, hogy beilleszkedne, az meg is érdemli, hogy megagyalják!


Lehet átköltözni Magyarországra, semmi és senki nem tartja vissza őket, aztán itt lehet nagymagyarkodni, de ha ott maradnak fogadják el a szabályokat és csönd!

2014. márc. 27. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

""Lehet átköltözni Magyarországra, semmi és senki nem tartja vissza őket, aztán itt lehet nagymagyarkodni, de ha ott maradnak fogadják el a szabályokat és csönd""


Mennyi idős vagy, hogy ennyire bután gondolkozol és ennyire ostobán látod a világot- dolgokat?

2014. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te örülhetsz, h Magyarországon nem ér semmilyen megkülönböztetés azért, mert nem vagy magyar, de tudod, ez nem mindenhol működik így.
2014. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aki közel 100 évvel trianon után egy külföldi országban magyarkodik, meg kihaénnem viselkedéssel előjogokat követel magának, meg hergeli az ottaniakat ahelyett, hogy beilleszkedne, az meg is érdemli, hogy megagyalják!


Lehet átköltözni Magyarországra, semmi és senki nem tartja vissza őket, aztán itt lehet nagymagyarkodni, de ha ott maradnak fogadják el a szabályokat és csönd!"


Pont a magad fajta miatt nem költözünk át. Inkább szenvedünk itt és magyarkodunk mint sem, hogy egy magadfajta gondolkodás nélkül lazán zsigerből lerománozzon. Érted már!

2014. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9#

jaj, ne vedd magadra ennek a libsinek a szövegét.

Nem tudom Romániában milyenek a libsik, de errefelé borzalmasak, mint láthatod.


Még egy darab seprűben is több nemzettudat van, mint bennük.Magyarul beszélnek és annyi, nincs nemzetiségük, világpolgárok.


Nekik fontos dolgaik vannak, például a multikulturalizmus, genderizmus, pedofília propagandálása.

2014. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!