Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok nonszensznek...

Nem tartjátok nonszensznek hogy a határon túli magyarok akik magyar állampolgárok is egyben, viszont nem rendelkeznek magyarországi lakhellyel ugyan úgy beleszólhatnak az itt élők sorsába?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem ugyanúgy szólhatnak bele az itt élők sorsába. Maximum 4-5 mandátum sorsát tudják eldönteni.


Amúgy meg legalább 100-szor volt már ez a kérdés. Az összes kommunista DK-s primitív orbánfóbiás elmebeteg elmondhatta már kontra a véleményét. A válaszokat is megkaptátok már legalább ennyiszer. Szavazz Gyurcsányra, ő nemzetgyűlölő, még tőled is elveszi majd a szavazó jogod, aztán nem lesz ilyen problémád.

2014. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Úgy mint ahogy a gazdasági emigránsokét.
2014. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves Gyurcsányfóbiás! Egyszer egy okos ember azt mondta a médiában "Még mindíg jobb egy rossz Gyúrcsány mint egy jó Orbán" és ezt egy független demokrata mondta még 2008-ban.
2014. márc. 26. 20:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Akinek van Magyarországon bejelentett lakhelye, de egy percet nem tölt Magyarországon az rendben van?
2014. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem nonszensz.Inkább az nonszensz ,hogy 2004-ben a kormányon lévő párt(mszp) teljes mértékben ellenezte.Ha akkor ők támogatták volna a javaslatot,akkor az a 4-5 mandátum(jól írta egy előttem szóló,mivel nem sok az a néhány 10 ezer ember aki kint elmegy szavazni) most az mszp-t illetné.S most már tényleg jó lenne ,ha nem a határon túliakat szapulnátok, és nem állítanátok be őket bűnbaknak,azért amiért ilyen rosszul reagáltak akkor a baloldali politikusok.
2014. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Egyszer egy okos ember azt mondta a médiában "Még mindíg jobb egy rossz Gyúrcsány mint egy jó Orbán" és ezt egy független demokrata mondta még 2008-ban."


"okos ember, független demokrata" :D


Neki biztos, de elég sokaknak egyik sem oké.

2014. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Testvér ide, testvér oda, de ne kotorásszon az én pénztárcámban ha bele nem tesz semmit!!!!!!!
2014. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha Jobbikra szavaz rendben van, ha nem, nincs, nekem ennyi a véleményem, és én felvállalom.

A sok maszopos felmeri vállalni hogy az ellen szavazatok miatt nem szeretnék ezt?

2014. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Pro Patria ***** válasza:
92%

Miért van az, hogy eddig senki nem kifogásolta, hogy az évek (akár évtizedek) óta kivándorolt emberek százezrei ugyanúgy szavazhatnak, noha "nem ide adóznak"...?


Elmondom: mert ez csak egy ócska közhely, ami eddig senkinek nem jutott eszébe, csak most, mert mindenki tudja, hogy a határon túli magyarok eleve, de főleg a 2004-es események óta, eredendően a jobboldal felé szavaznak.

Ha ez az arány közel fele-fele lenne, vagy a baloldalra lejtene, nem lenne vele problémája a most itt harsogóknak.

Ez van a dolog hátterében.

2014. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Határontúli magyar vagyok!Szavazni fogok.Csak még azt nem döntöttem el,hogy a Fideszre vagy a Jobbikra!

Hogy ez ott valakinek nem tetszik arra xarok,mintahogy akkor valakik szartak ránk 2004-ben.Most azok megtudják milyen érzés.vagy mégsem tudják meg,mert azt föl sem tudják fogni.Senkiházi gyökértelen idióták.Akinek nem ingje ne vegye magára!

2014. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!