Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok nonszensznek...

Nem tartjátok nonszensznek hogy a határon túli magyarok akik magyar állampolgárok is egyben, viszont nem rendelkeznek magyarországi lakhellyel ugyan úgy beleszólhatnak az itt élők sorsába?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Haver!Majd ha ide adózol akkor járjon a szád!
2014. márc. 27. 21:24
 12/18 Pro Patria ***** válasza:
59%

A Németországba és Angliába 5 éve kivándorolt magyaroktól is megvonnád a szavazati jogot?

Érdekes ez a cinikus érv, ami 20 évig senkinek nem jutott eszébe...

2014. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

"Haver!Majd ha ide adózol akkor járjon a szád!"


Amint már mondtam : xarok a véleményetekre és a süket dumátokra.Ez az adózási közhely nem érdekel.Egyáltalán!

2014. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Haver!Majd ha ide adózol akkor járjon a szád!"


Haver!

Ha az adófizetéshez lenne kötve a szavazati-jog akkor min. az ország fele elvesztené, a tutujgatott kedvenceitek is, de azt sem tartom valószínűtlennek, hogy te is.

2014. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Pro Patria ***** válasza:
90%
Igen, már máshol is írtam, hogy ilyen alapon az összes nyugdíjastól, diáktól és napkopó cigánytól is meg lehetne vonni...
2014. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én azért arra is kíváncsi lennék hogy hány izraeli kettős állampolgár szavaz ide. Mert az tudjuk hogy 90ben Hornék osztogatták mint a cukrot.

Na most semmibe nem telik mondjuk az mszp székházba bejelenteni sok ezer ilyet, akiknek majd biztos lehet levélben szavazniuk, vagy valami egyszerű módon, csak az emigrált magyarok dolgát nehezítik meg.

2014. márc. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, hiába ugrálsz. A baloldalnak annyi. Orbán bebetonozta magát a következő 20 évre. Ha nem tetszik, nyugodtan el lehet menni itt lehet minket hagyni. Feri apátok megmondta. Puszi.
2014. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha én jutok hatalomra, akkor az olyan románt aki idejön és tud magyarul mint román kémet agyonlövetem, ez a véleményem a rohadt határontúliakról. Szerezd vissza erdéjt magadnak te büdös gyáva székejkáposzta, ja ahhoz nincs merszed te rohadt büdös román gyáva patkány.
2016. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!