Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik beérte a baloldalt?...

A Jobbik beérte a baloldalt? Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

[link]


Nem hiszem, hogy a közvélemény kutató Jobbik közeli lenne.Az iránytű, ami kicsit Jobbikosabb, a Tárki nem.



2014. márc. 26. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%

A jobbik megnyeria választásokat vasárnap, nincs ezzel semmi baj. Szépen a félősök rájönnek hogy nincs mitől félni,

ami eddig volt, az sokkal ijesztőbb.

2014. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert a Jobbiknak van egyedül értelmes programja. Azért, mert a Jobbik nem sárdobálással és más pártok bemocskolásával kampányol.

Azért, mert egy olyan energikus, tettre kész pártra van szükség, aki változást hoz.

Egyébként először fogok szavazni és elolvastam a pártok programját, figyelemmel kísértem a kampányt, az én voksom a Jobbiké. Szerintem mindenkinek tájékozódnia kéne a szavazás előtt, hogy tisztában legyünk vele, mégis kire szavazunk.

2014. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sárdobálással kampányol:

[link]

[link]

Pártok programjai:

[link]

[link]

[link]

[link]

Minde bele-bele olvastam. Egész értelmesnek tűnt.

"Azért, mert egy olyan energikus, tettre kész pártra van szükség, aki változást hoz. "

Minden párt ezt ígéri... A változást.

2014. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

A sárdobálásnál én nem más pártok bírálására gondoltam, mert természetesen a vita viszi előrébb a gondolkodást, hogy a végén egy közös álláspont alakulhasson ki. Elsősorban a Fidesz és az MSZP acsarkodására, a jobbikos plakátok rongálására és az arra való törekvésre céloztam, hogy hogyan sározzuk be a másik párt tagjait. Nem szakmai kritikára, mert szerintem az hasznos. Nekem az MSZP programjában is ez a vádaskodás tűnik szembe "AZ

ORBÁN KORMÁNY ROSSZUL TELJESÍT" és itt oldalakon keresztül azt sorolja, hogy a Fidesz mit csinált rosszul, míg a Jobbik programjában több helyen is utal arra, hogy mi az amivel egyet ért az előző kormánnyal és mi az amiben másképpen cselekedne. És nekem itt volt az a pont, amikor azt éreztem, hogy a Jobbik a legkevésbé szélsőséges párt. Egyébként előző válaszoló, részben egyet értek veled, vannak jó részek a programokban, csak sajnos nálam már vagy leírták magukat ezek a pártok, vagy a jobboldali nézeteimmel nem férnek össze.

2014. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!