Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik beérte a baloldalt?...

A Jobbik beérte a baloldalt? Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

[link]


Nem hiszem, hogy a közvélemény kutató Jobbik közeli lenne.Az iránytű, ami kicsit Jobbikosabb, a Tárki nem.



2014. márc. 26. 17:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Úgy, hogy a biztos pártválasztóknál mérték csak ezt az eredményt, és a következő bekezdésben írja, hogy az ő arányuk még csak 54%.
2014. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintema Jobbik meg fogja ynerni a választásokat.

ezeka közvélemény kutatók nem "függetlenek" és ssoem mérnek valós eredményt. Négy éve a Jobbikok 6 % ra mérték aztán 17 tel jutott a parlamentbe... szorozd meg hárommal delegalább kettő és féllel amita Jobbikra mérnek...

a Hatalom fél tőlük minta tűztől..és van miért.

Hajrá Jobbik!

2014. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

előre leszögezem, hogy gyűlölöm a "narancsot", de szerintem a sok birka ember úgyis ismét hatalomra juttatja, de már nem 2/3-os többséggel, mert elég szép eredményt ér el a Jobbik.

valahogy ez az én sejtésem

2014. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Én is ettől tartok.
2014. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Azt nem értem, hogy az elmúlt évek után (MSZP és Fidesz kormányzások) ki a fene az, aki még mindig ezeket akarja látni vezető pozícióban???
2014. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Így kampányidőszakban minden párt igyekszik a többiek botrányait felhánytorgatni, de a Jobbikról nem találnak semmi ilyesmit. Emiatt lehet.

Amúgy sztem egy párt se fog 50%-ot elérni, és vagy kisebbségben fog kormányozni valamelyik, vagy Fidesz-MSZP koalíció lesz.

2014. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintema Jobbik meg fogja ynerni a választásokat.

ezeka közvélemény kutatók nem "függetlenek" és ssoem mérnek valós eredményt. Négy éve a Jobbikok 6 % ra mérték aztán 17 tel jutott a parlamentbe"


Honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy 6%-ra mérték a Jobbikot?

Századvég, 2010. április 7.: 15%

Medián, 2010. április 7.: 17%

Gallup, 2010. április 8.: 17%

Forsense, 2010. április 8.: 12%

Valós eredmény: 16,67%


Forrás: [link]


Tájékozódni kellene, nem pedig a hülyeségeket szajkózni. Mindezek mellett pedig rá kellene jönni, hogy 10-15% van ebben a szélsőséges pártban, nem több, a társadalom nagy többsége - nagyon helyesen - elutasító velük szemben.

2014. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Az idézett válaszoló sztem a 2009-es EP-választásokkal keverhette a dolgot, akkor valóban durván alulmérték a Jobbikot, vélhetően szándékosan. 2010-ben már nem lett volna értelme ekkorát hazudniuk, mert senki nem hitte volna el.

Mellesleg mitől szélsőséges a Jobbik? Mert fontosabb nekik a magyar emberek sorsa, mint az EU parancsa, vagy mint a zsidók meg a cigányok jóléte?

2014. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Úgy lehetséges, hogy az embereknek elege van.

Az MSZP terkózott, a Fidesz is terkózik, hát ki maradt? A Jobbik.


Ennyi.

2014. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Úgy hogy a baloldal méltóztatott kiherélni magát mostanában, látszik, hogy a Jobbik abszolút támogatottsága nem kúszott sokkal feljebb, inkább az Összeomlásé olvadt le, amiből mellékesen az összes többi párt profitált.
2014. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!