Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért kell Orbánra szavazni?

Ezért kell Orbánra szavazni?

Figyelt kérdés

Évi 90 ezerrel több szegényt regisztráltak Hazánkban!

Hol az ígért szegényeket megmentő politikája?

A másik, hogy Seuso kincse előkerülése miatt tartott rendkívüli sajtótájékoztatót a Parlrmentben.

Nem az emelkedő szegénység miatt kéne jobban fektetnie a hangsúlyt?



2014. márc. 26. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
mit javasolsz mit tegyen?
2014. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" mit javasolsz mit tegyen?"


Építsen kevesebb stadiont.

2014. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Források:


Emelkedő szegénységről:


[link]


Seuso kincséről:


[link]

2014. márc. 26. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A szegénység miatt sose lesz kormányülés, még a végén felnyílna az emberek szeme.
2014. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 811 ***** válasza:
100%

Akik itt majmolják "bölcs" vezérünket!

mondjuk minimum emelje a duplájára a minimálbért....nevetséges, hogy az elmúlt 4 évben, nem, hogy csökkentek volna a társadalmi különbségek, hanem iszonyatosan megnövekedtek. Fordítsanak nagyobb összeget a közoktatásra, ha már Klebensberg neve mögé bujkálnak, akkor példának is őt tekintsék, mit is mondott Klebensberg? (remélem megvan)...ha nincs, akkor nézz utána a "kultúrfölény-elvének"...amikor 187 milliárdot vonnak ki az oktatásból, akkor szerintem ott azért van mit másként csinálni....és akkor csak 2 példát említettem.

Ja s még egy, szerintem az vicc, hogy hülyének nézik az embereket, amit a közmédiával műveltek, attól egyszerűen hányingerem van....ilyen nem volt abban a bizonyos "elmúlt 8 évben", mint ami ma 2014 március 26-án van....Ezért április 6-án én egyet tudok biztosan: Hogy kire nem szavazok. Arra nem szavazok, hogy ez ami itt folyik, még 4 évig folyhasson....

2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Orbánra nem emberek szavaznak. Az valami kapitalista állat lehet gátlások nélkül az irtsunk ki mindenkit a profitért mentalitással aki már egy ilyenre is képes szavazni.
2014. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, 6-os, csak annyit mondok: 10 pont!! :)
2014. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne legyen az emelkedő szegénység visszaszorításáért kormányülés?

Rohamosan emelkedjen akkor a szegények száma?

Akkor haljon éhen az ország?

2. válaszolóval egyetértek, de annyit még hozzáfűznék, inkább nem kellett volna rengeteg stadiont építenie az országban és milliókkal támogatni a sok futbalistát!

Ezek szerint Orbánnak a foci és a stadion a legfontosabb, mint a szegénység elleni intézkedés! -.-"

Inkább lett volna sport miniszter, mint Diktátor!

2014. márc. 26. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a stadionok miatt vannak szegények, hanem mert nem piacképesek, nem értenek semmihez, még betanított munkára is alkalmatlanok. Foglalkoztatunk betanított idénymunkásokat, 10-ből 2-3-mat lehet foglalkoztatni. A statisztikákat ezek húzzák le, és én baromira nem bánom hogy inkább Stadion épül a semmitevők szociális finanszírozása helyett.
2014. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!