Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is szánalmas ez a...

Szerintetek is szánalmas ez a sms a békemenetről? Ma meg még fel is hívtak!

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-nek: Gondolom, te önmagaddal és az országgal állsz hadban, neked ennek megértése komoly kihívást jelentene, ne is próbáld megérteni. Menj vissza az elemi 4. osztályába és folytasd a tanulmányaidat.
2014. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"10-nek: Gondolom, te önmagaddal és az országgal állsz hadban, neked ennek megértése komoly kihívást jelentene, ne is próbáld megérteni. Menj vissza az elemi 4. osztályába és folytasd a tanulmányaidat."


Te baromira okos lehetsz!

2014. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10-nek: csak mérlegelem a körülményeket.

4-nek: Ahogy a TV-ben láttam, ezek szerint az ország 70-80%-a nyugdíjas, mert legalább annyi kisgyerekes, 30-40 év körüli volt. Legalábbis az én TV-mben, lehet, hogy a közvetítést manipulálták? ;-)

2014. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es!


A te válaszaid is nagyon hasznosak lehetnek, ha 54%-on ügyeskedsz. Egyébként mire fel ez a békemenet amikor minden párt dobálja a sarat, főleg kampányidőszakban? Van ennek értelme?

2014. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, savanyú a szőlő.
2014. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz savanyú, ha bebizonyítod, hogy a békemenettel bármit is elértetek . Fog menni, vagy továbbra is azzal ütöd el az idődet, hogy piszkálsz másokat?
2014. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az embernek azért van agy a koponyájába, hogy ne az ösztöneire, hanem a tapasztalataira támaszkodjon. Én az utolsó 4 évben azt tapasztaltam, hogy Magyarország visszafizette az IMF hitelt, a nők 40 év munkaviszony után nyugdíjba mehetnek, megszűnt a hiány miatti kötelességszegési eljárás, ami az euró bevezetésének feltétele, a családok támogatásában komoly változás történt. A kötelező magánnyugdíjpénztári tagságot megszüntették, mivel azt az államnak komoly összegekkel kellett kiegészíteni és komolyan veszélyeztette az állami, szolidaritáson alapuló nyugdíjrendszert. Az idei rezsicsökkentéssel együtt a rezsikiadások 25%-al csökkentek. Amióta az eszemet tudom, minden esztendő azzal kezdődött, hogy közölték, minek mennyivel megy fel az ára. Megpróbálják, illetve már néhány esetben vissza is szerezték az elkótyavetyélt, stratégiai fontosságú vállalatokat, amin a külföldiek nyerészkedtek, ráadásul garantált, folyamatosan emelkedő nyereséget szedtek be az emberektől. Indokolatlanul. megszűnt a kötelességszegési eljárás, az EU-ba belépésünk óta először csökkent 3 % alá a hiány, lassan, de emelkedik a GDP. Ezek után mitől szánalmas a békemenet? Miért van az, hogy sokan csak csaholni tudnak, komoly érvelésük nincs, állandóan fanyalognak és nem az eszükre támaszkodnak? (persze lehet hogy mégis, de mindenki csak arra támaszkodhat amije van.)

Egyébként a választási gyűléseken én csak a baloldalt hallottam mocskolódni, az intelligencia szemernyi szikrája sem lelhető fel a választási gyűléseiken.

2014. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!