Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintetek szánalmas ez?

Csak szerintetek szánalmas ez?

2014. márc. 20. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

bocs, elírtam, mert siettem:

csak szerintem*

:)

2014. márc. 20. 22:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas.
2014. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges.
2014. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szánalmas. Nem csinálnak semmit, csak gyűlöletet keltenek, meg nevetséges hólapátokkal vonulgatnak. De nyilván ezeknek nincs annyi eszük, hogy maguktól legyenek életképesek, vannak ezek a suhancok mögött valaki.
2014. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szintű, mint a fidesznek mondjuk az mszp-s bohócos plakátja. Olyanra bezzeg van pénz... De ebbe az a legnagyobb probléma, hogy a sok buta ember mind beveszi ezeket. Nácizzák itt a jobbikot... Tegyük fel, hogy nyer a jobbik, szerintük mit csinálnának? Lerohannánk a szomszéd országokat? :D
2014. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted.

Annyi eszük nincs, hogy az okokat kellene kezelni, aztán nem is szavaznának annyian a szélsőjobbra!

Csak tüntiznek, meg uszulnak.

2014. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, és nem csak szerintünk.

És ők beszélnek demokráciáról... :D

Persze ilyen összevágott szarokat bárkiről lehetne csinálni, és kijönne belőle az, amit én szeretnék... A kedvencem " Vona Gábor elhallgatott beszéde " aztán mindenki előtt mikrofonba beszél:DDDDD

De ez is csak erősíti a Jobbikot, még mindig a negatív reklám is reklám. Nem egy választ olvastam már itt, hogy látja, hogy félnek a Jobbiktól és csak azért is rájuk fog szavazni. Szóval... csinálják csak:D

Csodálom, hogy értékelni még lehet a videókat.:)

2014. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7:

Én még nem láttam ezt az "Elhallgatott videót", de köszi. ÓRIÁSI! :DD Sajnos most fáj a torkom, ezért fáj ha nevetek.. De nem érdekel :D.

Te jó ég, ez komolyan már mindennek az alja. Fel nem foghatom, hogy van olyan ember a Földön, aki ennek bedől, és amint látjuk, tényleg van, az a pár elmebeteg itt él köztünk.

Azt ők komolyan észre sem veszik, hogy az összes szó kb máshonnan van bevágva? Ez olyan, mintha valakivel elmondatnám az ABC-t, felvenném, és aztán kirakok valami fincsi hanganyagot a youtube-ra, mert bármit ki tudok rakni belőle. Ráadásul ezeknek nem is volt olyan nehéz dolguk, szóval a szellemi lemaradásukat kompenzálta az, hogy Vona Gábor az egyik legaktívabb politikus, és gyakorlatilag naponta több városban/faluban tart fórumot, amit rendszeresen felvesznek.

2014. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos, hogy az összes alatt ezt lehet látni:

"A megjegyzések le vannak tiltva ennél a videónál."


Vajon miért? :) Mert tudják ők is, hogy egy hatalmas baromság az összes videójuk.

2014. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen youtube on főoldalra kivásárolták a videót, hozzászólás letiltva. Gratulálok , akkor csak jön fel a Jobbik :D
2014. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!