Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, akik idén szavazhatn...

Fiatalok, akik idén szavazhatnátok először: el fogtok menni voksolni? Ha igen, melyik pártra/pártszövetségre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 18:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Én igen, LMP-re. De az ismerőseim közül én vagyok az egyetlen kb. Próbálom terjeszteni az igét, hogy ha nem mennek el, akkor nem is fog semmi változni, de az a közvélekedés, hogy a politikusok kapják be és kész.
2014. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Idén megyek először 20 éves vagyok, a baloldalra vagy LMP-re szavazok, még nem döntöttem el.
2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Én nem megyek. Jelenlegi helyzetben sosem fog az átlagemberek akarata érvényesülni. A politika egy kiba.tt jó üzlet, semmi több(üzletemberek játszótere). Teljesen felesleges magad abba a tévhitbe rángatni, hogy valamit is ér a szavazatod.
2014. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Az LMP külföldi párt, annak a német nőnek a befolyása alatt áll, aki az Európai Parlamentben folyton belepofázik a magyar belügyekbe. A "zöld" program csak az álca. Ebben még a Fidesz, az MSZP és a Jobbik is egyetért. Miért szavaznátok rájuk? Jó, ha külföldiek mondják meg, mi legyen nálunk?
2014. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

"Az LMP külföldi párt, annak a német nőnek a befolyása alatt áll, aki az Európai Parlamentben folyton belepofázik a magyar belügyekbe."


Ezt az okosságot honnan szedted?

2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
18 vagyok és Jobbik.
2014. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

A német nőről való infó csak "köztudott" pletyka, ilyesmit nyilván bizonyítani nem lehet. A külföldi befolyás viszont egyértelműen látszik a beszámolójukból: [link]


Az a 80 milla azért nem kis pénz. Sz állami támogatás után az egyik legnagyobb tétel, persze több darabra bontva. Valami Richard Field nevű amerikai van ott megnevezve. Még ha igaz is, mivel jobb az amerikai befolyás, mint a német bal?

2014. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%
Hozzáteszem, gondolom, mindenki olvasta, aki ott fentebb lepontozott...
2014. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom az LMP a régi SZDSZ-ből alakult át.
2014. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

"ha nem mennek el, akkor nem is fog semmi változni"


Akkor sem változik semmi, ha elmennek.

Éppen ezért nem mennek.

2014. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!