Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vonáék mikor adnak ki szószede...

Vonáék mikor adnak ki szószedetet a saját X-bűnözés kifejezéseik definícióival és mit kellene még hozzátenni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egyre jobb. A "megszokott" cigánybűnözés és politikusbűnözés után itt a harmadik is, a multibűnözés!


Zázrivecz urat idézve:

"A cigánybűnözésről mindenki tud és egyre inkább beszédtéma, a politikai bűnözésről is sokan tudnak, bár nem igazán hallani róla érdemi vitát, viszont a harmadik bűnözési formáról, a multibűnözésről szinte senki nem tud, beszélni pedig egyenesen tilos róla. "


Eme bölcs szavak hallatán mindenkit lelkesíteni szeretnék, hogy tárjuk ki elménket és vessük le a béklyót! Nevezzük nevén a dolgokat! Tippeket várok, milyen bűnözési kategóriákat kellene még bevezetni?


Szerintem:

1. EU-bűnözés (esetleg Nemzetközigazdaságiszervezeti-bűnözés?)

2. Zsidóbűnözés

3. Újgazdagbűnözés

4. Liberális-bűnözés

5. Világhatalom-kivéve-az-oroszokat-mert-őket-szeretjük-bűnözés

6. Kultúrbűnözés

7. Melegbűnözés

8. Elcsatolterületek-bűnözés


Természetesen ez a lista nem teljes, és néhol átfedések is tapasztalhatóak. De muszáj nevén nevezni mindet!


Ti mit tennétek még hozzá?



#Jobbik #kifejezés #mindenbűnözés #valamibűnözés
2014. márc. 22. 20:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jelentem, bátorkodtam röhögni, a centrum- szétforgácsoló pártot meghallván, és ezen a naivitáson: "ami egy kicsit a nép érdekeit is szem előtt tartja" meheheeee
2014. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyen biztosan állítod, hogy Vonának is minden szava hazugság, akkor egyet mondj! :) Mondjad, mikor hazudozott össze-vissza! Vagy csak az idióta süketelés megy megint, itt is?
2014. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Ez, olyan, mint a balliberálisoknál a rasszizmus.

Bujtatott rasszizmus

rejtett rasszizmus

intézményesített rasszizmus


zugnáci

zsebnáci

burkoltnáci

stb

2014. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Trollbűnözés.
2014. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Vonának nem a Zázrivecz a családneve, de gondolom ezzel a kérdező nincs tisztában. A kérdés pedig merő ostobaság, mivel a nem jobboldali kollégák is kitaláltak igen érdekes elnevezéseket: mélymagyar, fotelnáci, látens náci, újfasiszta, neofasiszta...

Egyébként mi abban olyan ellenszenves ha nevén neveznek pár bűnözőt? Ez is csak azokat zavarja akik valamilyen szinten pártolnak mindenféle bűnelkövetési formát.

2014. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A férfibűnözést kihagytad, pedig szívesen látnék egyenruhás nőket masírozni a házam előtt, csak mert férfi vagyok és az erőszakos bűncselekmények nagy részét is férfiak követik el. :D
2014. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

A 12. hozzászólástól kezdve felháborító a kérdésnél az offolásbűnözés!


Inkább adjatok még tippeket!

2014. márc. 23. 11:28
 18/23 A kérdező kommentje:

Valahogy az EU-bűnözés nem tetszik, mert jó lenne több nemzetközi szervezetre is átfogóan alkalmazni! IMF-bűnözés is hülyeség, valakinek valami jó ötlete?


Hazaáruló-bűnözés volt már?

2014. márc. 23. 11:29
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdezőt a zárt osztályra bűnözés :)
2014. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Engemsértegető-bűnözés!
2014. márc. 23. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!