Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarnak lenni jó?

Szerintetek Magyarnak lenni jó?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.

2014. márc. 22. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

Jó.


"Szerintem nem."


Akkor megfogadhatod az elmeroggyant főnököd tanácsát! :D

2014. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%

Elmegy.


Mondjuk ahhoz képest, hogy valami afrikai is lehetnék, kifejezetten jó.

2014. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak tudod elég hülyén mennek itt a dolgok. Ha egyszer kijutok valahova akkor jól eltitkolom hogy innen jöttem.
2014. márc. 22. 19:46
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
Én is szívesen eltitkolnálak.
2014. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

"Ha egyszer kijutok valahova akkor jól eltitkolom hogy innen jöttem."


Ennyi ésszel sajnos a nyakunkon maradsz! :)

2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök annak, hogy magyar vagyok, szeretem a szép tájainkat, büszke vagyok régi íróinkra, tudósainkra és híres magyarjainkra, de nem akarom verni a mellemet, hogy mekkora magyar vagyok. Nem is szégyellem a magyarságomat. Tehát én úgy az aranyközépúton vagyok. Ha valami afrikai kuntakinte törzsből is jöttem volna vagy japánban születtem volna egy üzletember családjában, akkor se származásom miatt lennék büszke vagy szégyelleném.


Kérdezővel se értek egyet, felesleges szégyellni magad meg eltitkolni származásod. Most durci vagy, mert kilátástalanságot látsz a politikában és megélhetésben vagy felidegesített téged is mások "dögöljön meg a szomszéd tehene is" gondolkodása (megértem, engem is zavar). De kit érdekel? Az egészet ne egy nemzetre kend rá, mert csak hergelsz másokat és kapod a "takarodj, rád nincs szükség" oltásokat.


Amire én büszke vagyok: magyar hírességinkre és saját eredményeimre mind tanulmányaimban, mind pedig szakmámban.

2014. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, és bocsánat. És legyen így béke.
2014. márc. 30. 20:16
 18/19 anonim válasza:

Szia! :)

Tetszik a kérdésed! Szeretek magyar lenni! Ismered a mondást: "Magyarnak lenni büszke gyönyörűség!" Ez szerintem teljesen igaz! Büszke vagyok rá hogy magyar vagyok! Nekünk van az egyik legnehezebb nyelvünk! Szép tájakkal, és szép, bőséges történelemmel rendelkezünk, amit nagyon szeretek! Például imádom Esztergomot! Szeretem a magyar zenét, a magyar sorozatokat, a magyar hírességeket! Imádok itt élni, és büszke vagyok arra hogy itt élhetek! 14/F

2015. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó hát!
2015. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!