Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Csikágói" per a MÁV ellen...

"Csikágói" per a MÁV ellen végleg megszüntetve, most akkor antiszemiták lettek?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ott már nem lehetne többet fellebbezni ebben a témában. Ha úgy tetszik a MÁV nyert.

Meglepő volt mit ne mondjak, állítólag azért mert itthon a felperes nem merített ki minden lehetőséget Magyarországon?


Ez az antiszemita MÁV...



#MÁV #holokauszt #Chicagói per #csikágói per
2014. márc. 21. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ott szívták be a hülyék, hogy felsőbb körökben nálunk is tele van minden zsidókkal, innentől fogva kishal pattog a nagyhalnak.
2014. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Mondjuk a magyar államgépezet soha nem működött olyan hatékonyan és aljas módon, mint amikor ártatlan szerencsétlen embereket kellett a halálba szállítani.


Ezt szégyellem, és ilyen téren sajnálom hogy a máv nem bukott még bele.

2014. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez a MÁV per is csak szenzációhajszolás volt, mint az összes többi holokausztos dolog, ami a pénzre megy ki. Vonatokkal vitték az embereket, ez köztudott, de nyilván ezek az emberek parancsot hajtottak végre, azért meg nem a végrehajtó, hanem a parancs kiadója a felelős.
2014. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Adott volt egy megszállt ország és adott volt egy SEK akik azért jöttek ide hogy az egész dolgot levezényeljék. Magyar csendőröstül, MÁV-ostul. Olyan nem volt hogy NEM.
2014. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a MÁV helyében visszaperelnék jegy nélküli utazásért, és követelném a pótdíj valamint a kamatai összegét 70 évre visszamenőleg. Hülye kérdésre hülye válasz alapon.
2014. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én azért azt undorítónak tartom amit az egyik válaszoló írt, miszerint a jelenlegi Mávnak kéne bűnhődni azért amit 70 éve tettek, már ember se nagyon él abból a korból.

Na most valaki ne az én bérlet pénzemből akarjon a halottai felhasználásával pénzt keresni.

Ez egy gusztustalan dolog. Ha csak bocsánat kérést szeretne, azt még meglehetne érteni, de mint ez is, csak a pénzről szól.

A Máv sok helyen minőségi szolgáltatást sem tud biztosítani, akkor had ne kelljen már nekem még ezeket a hülyeségeket is fizetni, mert hogy megemelnék másnap az árakat csak hogy ne nekik kelljen kifizetni, az se kizárt.


Most komolyan mi köze a ennek a mai szervezetnek az akkorihoz? Lehet azt kellett volna hogy jogutód nélkül megszüntetni azt csá.

2014. márc. 21. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ez pontosan így van. Csak pénzt akarnak, hogy meggazdagodjanak. Ez undorító. Nem számítanak nekik azok a rokonok, hiszen nem is ismerték őket. Most is élnek mint hal a vízben, de az a pár millió jól jönne
2014. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi, hogy Magyarországon csak a megszállás után kezdődött el a zsidók üldözése az téved. A zsidó törvényekkel még Németországot is megelőztük.
2014. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!