Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költik hülyeségekre a...

Miért költik hülyeségekre a pénzt?

Figyelt kérdés

Elolvastam ezt a cikket:

[link]

utána ezt:

[link]


Szerintetek nem felelőtlenség egy ilyen sportágra milliárdokat költeni, miközben annyi helyen szükség lenne arra a pénzre?


Semmilyen bevételt nem eredményez(bár pl stadionnál reménykednek a megtérülésben, de oda is magyar emberek fognak járni, így végülis a saját adójukból épült stadionba való belépésért fizetnek), semmilyen plusz értéket nem teremt, akkor mégis miért költünk erre? Nekem csak szavazatvásárlás szaga van a dolognak, biztos örülnek a székelyek hogy foglalkoznak velük, de ez eléggé mszp színvonal.


2014. márc. 20. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a labdarúgásban is annyi magyar játszik, majd mint a román jégkorongban, akkor minden fillér megért a befektetés. ( Magyar jégkorongosokat is székelyföldön nevelték ki)

Ráadásul a román bajnokságban több mint ötször több pénz van, mint a magyarban. A leggazdagabb magyar csapat költségvetése kevesebb mint ötöde a román élvonalban játszó csapatokénak.

2014. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert hagyjuk, hogy hülyeségekre költsék. Nem csak ezen a területen látszik, hogy a nép érdekeit milyen magasról ****** le a kormány.
2014. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Időpont ma 18:16

Mibe is fektetünk be pontosan? Ennyi erővel a Valóvilág 20-nak is adhatták volna a pénzt. Foci csak egy szórakoztató sportág, tartsák el magukat azokból akiket ez érdekel. Itt összesen milliárdokról beszélünk, ez csak egy példa volt. 100 millióból gondolom meg lehetne oldani a 2-es metró problémáinak egy részét aminek hála pl a munkások be tudnának érni időben dolgozni. Ezzel szemben a székelyföldi focira kiszórt pénzt hol látja a társadalom? Tudom, tudom, baromi nemzet-összekovácsoló ereje van annak mikor elmegyünk egy focimeccsre romániába és szétverünk mindent, utána ők minket, de erre tényleg adót kell áldozni miközben minden rohad szétfele?


És rengeteg ilyen felelőtlen pénzszórás van, nem csak focira költünk indokolatlanul sok pénzt. Ezek összeadódnak, és az ilyen marhaságok miatt nincs pénz a metrók felújítására.

2014. márc. 20. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
A hülyéket főleg hülyeséggel lehet megfogni. Márpedig belőlük van a legtöbb, szóval ez tuti kampánystratégia.
2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor majd ne csodálkozzon a drága miniszterelnök úr, ha lesznek panaszai és kórház helyett a stadionban fogják kezelni...
2014. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ostobák.
2014. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátom, ennek egy oka van.

Elkönyvelik 10 000 000 000 ( 10 milliárd ) Ft-nak a felépítést, de ennek 10-éből felépítik és a többi megy a zsebbe. Vagy tényleg azt hiszed, hogy a bejelentett fizetésükből van ennyi mindenük?

2014. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, teljesen noname képviselőknek van olyan vagyonuk amire normális dolgozó ember soha, vállalkozók közül is csak a nagyon sikeresek tehetnének szert. De akkor is költhetnék értelmes dolgokra, metró felújításokon is nagy pénzeket lehet lopni ebben biztos vagyok és annak haszna is lenne. Persze az lenne a legjobb ha nem lenne ennyi megélhetési politikus a parlamentben.
2014. márc. 21. 06:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nemcsak az a bajom, hogy stadionokra költik a pénzüket, hanem az is, hogy megváltoztatták a közterületek és a megállók nevét. Az is pénzkidobás volt. Sokan nem szoktak hozzá az új nevekhez.


És nem is fognak.

2014. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szórakoztató sportág komoly adóbevételt termel, így mint minden adófizető nekik is vissza lehet osztani pénzt, hogy később még többet termeljen!

Meg kell lökni a szekeret, hogy guruljon.

2014. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!