Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenél azzal, hogy aki...

Egyetértenél azzal, hogy aki most a fideszre szavaz, vagy a szavazatával a fideszt tartja hatalmon, az amíg a fidesz a hatalmon van ne hagyhassa el az országot?

Figyelt kérdés

tudom, hogy titkos a szavazás, de tételezzük fel, hogy nem,


szerinted illene ezt a következményt vállalni?


ja és persze nem nyaralásra gondolok, hanem életvitelszerű lelépésre


2014. márc. 20. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az összes többi szavazót is kötelezhetnéd erre.
2014. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%
Az MSZP alatt is sokan mentek külföldre!!Én is mehettem volna,de megelégedtem az itteni fizetésemmel ami akkor még minimálbér volt.Sokan nem tudják mi az elég !A kitartó és megbecsült munkámnak köszönhetően kerültem jobb pozícióban az évek alatt a munkahelyemen .Most sokkal jobb fizit kapok,azóta már 3 gyermeket nevelek.Csak saját magamnak köszönhetem amit elértem,és ehhez nem kellett külföldre mennem.Most pedig élvezem amit a Fidesz ad!!!!Végre!Hajrá FIDESZ!!!
2014. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!