Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az új földtörvény életbe...

Ha az új földtörvény életbe lép, mi magyarok is megyünk majd osztrák földet venni, vagy majd csak ők jönnek ide?

Figyelt kérdés

Kinek az érdeke ez az egész akkor, és miért asszisztál ehhez a Jobbikon kívül minden más párt?

Máshol miért nincs ilyen, csak nálunk?

Ez kimeríti a hazaárulást.



2014. márc. 16. 16:19
1 2 3 4
 21/35 Shai-Hulud ***** válasza:

Ja, értem, most egy kicsit libsizel, meg balosozol.

Elárulom neked, még antimagyar és hazaáruló is vagyok.

Ha már kiköpködted magad, akkor olvasd el a Földtörvényt (amiről a kérdést is feltetted), és próbáld meg értelmezni.


Mert azon kívül, hogy szerinted ez ku.rvára nem jó, egyelőre csak GYALÁZKODÁST olvastam még tőled, értelmes véleményt nem. Próbáld megerőltetni magad!

2014. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

75%-os te nagyon okos,aki szeret a törvény nyelvével élni,és elhiszi hogy az jó(?) itt a kulcsmondat,amit te írtál: "Máshol miért nincs ilyen, csak nálunk?"

Máshol is van, majdnem mindenhol lehet eladni és venni földet.


Csak az nem mindegy,hogy hogy. Ha rajtad múlna,már mindent eladtál volna a "törvényekre" hivatkozva,te genny.

2014. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Shai-Hulud ***** válasza:

És mondd, kedves 73%-os előttem szóló, ezt mi a jó bánatos lóalkatrészből gondolod?


Egyetlen rohadt szót sem ejtettem arról, hogy én milyennek tartom a törvényt, egyfolytában azt próbálom valahogyan a csökevényes agyatokig eljuttatni, hogy hiába veritek itt a nyálatokat, hogy ilyen rossz, meg olyan rossz, ez nem változtat semmin.


Ha rossz, akkor nem itt kell a szátokat tépni, hanem el kell menni szavazni (gyengébbek kedvéért lassan is leírom: el kell menni szavazni). A törvényeket nem megszegni kell, hanem megváltoztatni, ha rosszak. De főleg nem kell itt önkielégíteni, hogy ilyen szemétség, meg olyan szar.

TESSÉK ELMENNI SZAVAZNI!


Na MOST pontozzál le!

2014. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"Örülj neki, hogy olyan gazdája lesz, aki megbecsüli, aki beruház.

Szerencsére sem a traktor, sem az eke nem beszél magyarul, a kétkezi munkást meg egyáltalán nem érdekli milyen nyelven beszél a tulajdonosa. A vevőt sem érdekli, honnan jön a tej és a búza. Olyan nehéz ezt megérteni????

Egyetlen lényeg van, legyen jó gazda aki birtokolja."


De csak szerintetek! Kb. fingod sincs a témáról.

2014. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem inkább osztrák tőkéből mászkáljanak itt a kombájnok, meg a traktorok, mint, hogy Mari néni kapáljon és húzza maga után talicskában a kukoricát.
2014. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Hát, szerintem inkább osztrák tőkéből mászkáljanak itt a kombájnok, meg a traktorok, mint, hogy Mari néni kapáljon és húzza maga után talicskában a kukoricát."


De az eszedbe se jutna, hogy az osztrák paraszt nem biztos, hogy itt fogja megvenni az imputot, satöbbit, így áfakiesés is lesz!

2014. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mi az az 'imput'? Amennyiben input akart lenni, akkor Mari néni sem a magyart fogja venni, hanem ami a legolcsóbb, valószínűleg kínait.
2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Amennyiben input akart lenni, akkor Mari néni sem a magyart fogja venni, hanem ami a legolcsóbb, valószínűleg kínait."


Aha, ja, viszont ha itthon veszi meg akkor ugyanúgy "foroghat az áfa", viszont az osztrák parasztjaitok nem biztos, hogy az országban fogják ezt megtenni. :)


Akkor kérdezem én, mi előnyünk származik ebből?

2014. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Például hogy az "imput" áfája elenyésző az iparűzési adó, foglalkoztatási járulék, egyéb adók mellett? Arról nem is beszélve, hogy normális technológia alkalmazásával, piacképes termékeket előállítva a magyar mezőgazdaság valóban értékes termelő tevékenységet folytathatna, nem úgy, mint most, hogy gyakorlatilag segélyből él. De ennél sokkal fontosabb az, hogy az osztrák majd Ausztriában fizeti ki a traktor áfáját, amit úgyis visszaigényel mert áfa körön belüli vállalkozó..
2014. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Például hogy az "imput" áfája elenyésző az iparűzési adó, foglalkoztatási járulék, egyéb adók mellett? Arról nem is beszélve, hogy normális technológia alkalmazásával, piacképes termékeket előállítva a magyar mezőgazdaság valóban értékes termelő tevékenységet folytathatna, nem úgy, mint most, hogy gyakorlatilag segélyből él. De ennél sokkal fontosabb az, hogy az osztrák majd Ausztriában fizeti ki a traktor áfáját, amit úgyis visszaigényel mert áfa körön belüli vállalkozó.."


Ne akard már beadagolni, hogy majd akkor "piacképes" lesz ha a kilfeldi csinálja!

Persze, majd idehozza az otthoni támogatásból összehordott gépparkját, és még a saját pilóták sem kizártak, szóval "munkahely" az nem nagyon lesz

Az osztráknál még az is "jobb", hogy ha a hazai zöldbárók veszik meg! Legalább akkor az új gépeket is itthon veszik meg.

Meg nem is említve, hogy a hasznot, bevételt sem valószínű, hogy itt költik el.

Ennek, hogy a "külföldiek veszik meg és milyen jó lesz" csak a hülyék tudnak tapsikolni.


Egyébként is a mezőgazdaság azért van ilyen állapotban, mert az elmúlt 2 évtizedben sikerült leépíteni alaposan.

2014. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!