Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mekkora a támogato...

A Jobbiknak mekkora a támogatottsága?

Figyelt kérdés
Százalékban.
2009. dec. 15. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
23:10! ki is a Jobbikhoz közel álló kutató intézet? Kérdezem, mert nem tudom, de érdekel. Köszi
2009. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 BeerHunter ***** válasza:
64%

Kedves 21:14!

Szerintem te egy kicsit tévedésben élsz. Elég cifrán nézne ki az ország, ha az a 400.000 ember elmenne/elment volna utcákat szétverni. Ne keverjük már össze a vandálokat a Jobbik szavazótáborával kérem szépen.

Én is szimpatizálok velük. Általában a kis 20 soros bakancsomban tipegek, amibe be is van tűrve a gatya, plussz még bőrdzseki, hosszú haj. Gondolom te is így képzelsz el egy utcaszétverős embert. DE én történetesen a cigicsikket sem dobom el az utcán és valahogy az idős nénike gurulós táskája sem nekem a legnagyobb megterhelés... és ezt nem azért írtam, mert milyen fa$zagyerek vagyok, hanem mert kicsit rendet kéne tenni a fejekben.

2009. dec. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

Jókora. Azt mantrázzák, amit a nép hallani akar. Aztán meg a húsos fazék mellet szépen tömik a bendőjüket.

Hogyan lehet elhinni egy Morvai Krisztinának bármit is?

2009. dec. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BeerHunter ***** válasza:
60%
Nem tudom hogy hogyan tudják tömni a bendőjüket a húsosfazék mellett ha nincsenek ott... Morvai Krisztina azért szerintem még messze áll attól, hogy hiteltelen legyen a többi politikushoz képest.
2009. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!