Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján gondolják a balolda...

Mi alapján gondolják a baloldaliak, hogy kedvenceik megjavultak / (és) fel fogják virágoztatni az országot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom azoknak szól a kérdésed, akik az Összefogásra (új nevükön Kormányváltásra) fognak szavazni. Tehát pl nekem is.


Habár:

1: Nem vagyok baloldali,

2: nem kedvenceim akikre szavazok,

3: nem gondolom, hogy megjavulnak.


Ellenben látom, hogy a stiklijeik ellenére (amik biztos, hogy voltak, minden szentnek maga felé hajlik a keze) is:

- demokratikusabb közegben tartották az országot (értsd: nem történtek visszamenő törvénykezések, szektorális különadók, főbb pozíciókra saját gárda beültetése, fékek teljes megszüntetése, piac újraelosztása haveroknak, kommunista módon államosítás, piactorzító rezsicsökkentés), illetve

- voltak eredményeik (pl Bajnai kormány pénzügyileg rendben volt, Bokros intézkedései valóban felvirágoztatták az országot).


Tehát én pl azért szavazok rájuk, mert úgy gondolom, hogy valami hasonlóval rukkolnának most is elő. Ésszerű gazdaságpolitika kisebb lenyúlásokkal.

Ellentétben azzal amit a Fidesz csinál (ésszerűtlen gazdaságpolitika hatalmas lenyúlásokkal).

2014. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

11-es, szívemből szóltál


továbbá kiegészítem, és hogy 2018-ban lehessen az a luxus, hogy olyan pártra szavazhassak, aki tényleg szimpatikus

2014. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

"Bokros intézkedései valóban felvirágoztatták az országot"


Majd nyugdíjasként meglátod, hogy Bokros virágkorában mennyi olyan ember született, aki téged el fog tartani!

2014. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

"piactorzító rezsicsökkentés", ugyan én nem vagyok fideszes, de lássuk be hányan küldték vissza az extra profitot a szolgáltatónak? Vagy ha belegondolunk hány évtizede folyik már ez a szabad rablás? Mi lenne ha az a pénz meglenne? Az mondjuk más kérdés hogy szerintem hígítják a gázt azóta amióta ez van, de az már más kérdés.


Igen a legjobban az értékeli az országot hogy a magyar hal kifele és emigrál, a cigány hatványozottan szaporodik, a magyar vállalkozások sorra szűnnek meg, a külföldiek meg jönnek. A magyar nem tudja a földjét művelni, ellenben érdekes a külföldiek valahogy nagyon is tudnák, őket nem nyomnák agyon.

Nincs már közvagyon, nincs mit elprivatizálni, azaz ellopni. A magyar ~40 évesen szül gyereket, ha szül egyáltalán ! Ellenben cigánnyal tele van minden. Aki magyar dolgozik az előbb utóbb ki megy külföldre, minek szenvedjen itt fölöslegesen hogy aztán a 50%-s adóját a cigányok segélyére költsék?

Több segélyt kap egy purdé gyártó mint egy munkanélküli.

Pedig utóbbi tartaná el előbbit, persze ha nem dolgozik, akkor inkább dögöljön éhen.


Ez ma a büdös nagy helyzet tetszik nem tetszik.

Akkor nyílik a bicska a zsebemben amikor minap a kórházban megszólalt egy öreg hogy Viktor ellopta a pénzt a kórháztól, azért minden ilyen gáz.

Nem tudtam megállni hogy ne tegyem egy kicsit helyre a lelkivilágát, itt már rendszerváltás óta minden fokozatosan levan rombolva, aki olyan hülye hogy azt hiszi csak 2010-től kezdve katasztrófa a magyar EÜ., az megérdemli magának a sorsát. Mondtam is neki hogy papa, szavazza vissza Fletót, majd még fizetheti ugyan ezért a semmiért a vizit díjat is, akkor majd jobban fog esni a semmi? Ha a fidesz csinálta volna a vizit díjat, már fröcsögtek volna a nyuggerek hogy ÚRISTN! Fletóék alatt meg tapsoltak hozzá.

De ha ennek a lökött öngyilkos népnek ez kell, ez a 24 év a követendő és folytatandó, akkor csak tessék balra szavazni. De akkor számolja bele hogy záros időn belül nem lesz nyugdíja, mert minden arra képes ember elfog innen menni, azt a kis pénzt meg esetleg kapna, nehogy a cigány elvegye tőle "önsegélyezés" címén, és még örüljön ha nem lesz agyon verve.

Ismerek egy pár régi balost, rajtuk már csak egy agyátültetés segítene.

2014. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
óh látom fidesznyikek, baromira fáj az igazság!
2014. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
eltelt 4 év és mindegyik őszintén megbánta ... Ráadásul orbán után, mindig marad egy kis pénz, amit szét lehet osztani ez volt 2002ban is.
2014. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bokros és a 30% infláció és a bérbefagyasztás egyszeri leértékelés ... valóban virágzás csak jégvirágnak nevezik.
2014. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a mentalitás,h nem lehet másra szavazni,csak az osszefo.ásra.. Ezért jöttem el innen,mert itt nagyon sokan így gondolkodnak.. de gondoljanak csak bele: mi lenne,ha ész érvek szerint szavaznának? Talán aki még nem volt hatalmon? Nem arra,aki 8+ x év alatt nem csinált semmit, az ő mutyijaikkal is Dunát lehetne rekeszteni.Szánalom.
2014. márc. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mióta 2/3-uk van és irányításuk alá vontak mindent(,ügyészség,rendőrség,)azóta nyugodtan lophatnak,csalhatnak,hazudhatnak,hiszen mindezt törvényesen teszik,mert olyan törvényeket hoztak maguknak amelyek lehetőséget,felhatalmazást ad nekik minden disznóságra!
2014. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!