Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis mi az a melegpropaganda?

Mégis mi az a melegpropaganda?

Figyelt kérdés

Mit propagál? Hogy mindenki legyen meleg? Erre valami forrás valahonnan?


Stephen Fry mondta néhány éve azt, hogy "Homosexuals are not interested in making other people homosexual. Homophobes are interested in making other people homophobes." és ennek a két mondatnak az igazságtartalma a magyar interneten is virít. Ha valaki összegezné csak ezen az oldalon a meleges kérdéseket, olyan jó 95%-ra tippelem az őket megverni, négy fal közé zárni, szem elől eltüntetni akarók arányát.


De ha a melegpropaganda káros, akkor tulajdonképpen ez nem azt jelenti, hogy a heteroknak vannak elnyomott homoerotikus érzéseik és rettegnek, hogy előjönnek belőlük?



2014. márc. 9. 19:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
15%
Alapvetően mindenki azt csinál amit akar otthon vagy az erre szakosodott helyeken. De arra nem hiszem, hogy szükség van, hogy járókelőként egy 8 éves gyerek travikat és csókolózó pasasokat lásson, mivel ez ösztönellenes. Egy kisgyerekben ahogy kialakul az evés, az érdeklődés a szocializáció ösztöne, úgy rossz befolyással elbizonytalanodhat. Más részről, ha mindenki meleg lenne, egy körön belül kihalna az emberiség, vagyis ez nem egy életképes út a jövőre nézve. Az, hogy gyereket neveljenek és kétes befolyást gyakoroljanak rájuk, kb, olyan mintha egy kibiztosított, teletáras ak47-est nyomnánk a gyerek kezébe és várjuk mi történik.
2014. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
58%

"Alapvetően mindenki azt csinál amit akar otthon vagy az erre szakosodott helyeken. De arra nem hiszem, hogy szükség van, hogy járókelőként egy 8 éves gyerek travikat és csókolózó pasasokat lásson, mivel ez ösztönellenes. Egy kisgyerekben ahogy kialakul az evés, az érdeklődés a szocializáció ösztöne, úgy rossz befolyással elbizonytalanodhat. Más részről, ha mindenki meleg lenne, egy körön belül kihalna az emberiség, vagyis ez nem egy életképes út a jövőre nézve. Az, hogy gyereket neveljenek és kétes befolyást gyakoroljanak rájuk, kb, olyan mintha egy kibiztosított, teletáras ak47-est nyomnánk a gyerek kezébe és várjuk mi történik.

"


Soha nem hallottam még ekkora bullshitet.

2014. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

"én hetero vagyok. nem kelt bennem ez félelmet. benned miért? mi jut eszedbe a képről?"


Nekem a buzulás jut eszembe a képről, hogy ezek seggbe is rakják egymást.

2014. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

""én hetero vagyok. nem kelt bennem ez félelmet. benned miért? mi jut eszedbe a képről?"


Nekem a buzulás jut eszembe a képről, hogy ezek seggbe is rakják egymást.

"


Nekem meg először ez juttot az eszembe róla:

[link]


De biztos én vagy a látens meleg és nem te, aki először a seggbekukira gondolt.


Amúgy miért baj, hogy seggbe rakják egymást? Engem nem zavar, és nem is undorít, főleg, mivel nem a jelenlétemben csinálják.

2014. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, de még mindig senki nem válaszolt arra, hogy a melegpropaganda kifejezés mit takar. Propaganda alatt ugyebár egy minden fronton történő, általában média-kommunikáció alapú üzenettámadást értünk, engem ez valahogy eddig elkerült.


Persze az más, ha valaki tudatosan kikeresi a 10 évvel ezelőtti melegfelvonulások fotóit bizonyítékként, de a mindennapi életben ezek ugyan hogy jelennek meg, és legfőképp egy gyerek honnan látná ezeket?


Az vicces, hogy a legtöbbet említett "érv" az volt, hogy ez taszító. De a propaganda szó nem ezt jelenti.


Szóval mi a melegpropaganda és miben nyilvánul meg? Hol ömlik ránk a homártenyészet és mi célból?

2014. márc. 10. 00:10
 16/32 anonim ***** válasza:

"Nekem a buzulás jut eszembe a képről, hogy ezek seggbe is rakják egymást."

Én meleg vagyok, de ez lenne az utolsó, ami a képről eszembe jut. Alapvetően ritkán jut eszembe ránézésre bárkiről bármi olyasmi, hogy kivel és hogyan dug...akár meleg, akár nem, nem szokott érdekelni.

Neked miért ez jut eszedbe a képekről?

2014. márc. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
5%

A melegpropaganda a következő:


Ha azt mondod hogy az evolúció során egy rendellenességről van szó, akkor már üldözöd őket.

Ha egy hetero férfi "pörgeti a f...t" a kamion platón, vagy nyilvánosan önkielégít az bűncselekmény, ha ezt egy meleg teszi, az "csak" felvonulás.

Pont azért csinálja sok homoszekszuális a közszeméremsértő hozzáállást mert tudják hogy nekik ezt lehet, és ha valaki szólni mer ezért azt rögtön kirekesztőnek mondják...


Nem a nemi identitással van a baj, hanem a közszeméremsértő exhibicionista viselkedésről, tehát a viselkedés vált ki ellenszenvet, dühöt, arról viszont nem tehet senki hogy a melegek nagyobb része ilyen, mint a heteróknak.


Semmi mást nem várok el a homoszexuálisoktól, csak azokat amiket elvárnak a heteróktól. Semmiben nem érheti őket hátrányos megkülönböztetés. Egy dolgot viszont nem engednék nekik soha: a gyermek örökbefogadást.

2014. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Nem a nemi identitással van a baj, hanem a közszeméremsértő exhibicionista viselkedésről"


Nézegettem a tavalyi Pride-os képeket, de semmi ilyesmit nem láttam.

2014. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
"A melegpropaganda a következő: " ezután vártam volna a leírást a melegpropagandáról, de helyette jött valami hablaty az exhibicionizmusról, ami nem értem, hogyan kapcsolódik a témához...főleg, hogy az utóbbi kb. 5 évben nem sok exhibicionizmus volt a pesti Pride-okon.
2014. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

De tényleg, ennyire nem akarjátok beismerni a tényt, hogy a linkelt felháborító képek mind 8-10 évvel ezelőtt készültek az akkori, olyan stílusú Prideokon?


Azóta nem tűnt fel, hogy egy békés sétaprotestté vált az egész, ahol már egy tollboa számít kiugrónak.


Azt már meg se merem említeni, hogy ugyan milyen alapon gondoljátok, hogy a lila hajú 120 kg-s travik számszerűen akármennyire is jobban reprezentálnák a melegeket, mint ahogy az összes heterot reprezentálják a 120kg-s kopasz futballhuligánok náci tetoválásokkal magukon?

2014. márc. 10. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!