Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ pártiak ehhez mit szólnak?

FIDESZ pártiak ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 5. 10:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a lepontozást, talán mostantól megfogadom, hogy nem írom le az őszinte véleményemet, mert ha az a vélemény más, mint a többi, akkor lepontoznak. :(


Ha valaki a Fideszt dicséri lepontozzák, ha egy nem Fideszes kritizálja a kormányt, megdicsérik....én Fideszes létemre kritizáltam a kormányt, és lepontoztak csak azért, mert őszintén leírtam, hogy igenis, én szimpátia alapján is döntök, azért ezt írtam, mert így gondolom! 2010-ben a megmaradt MSZP-sek miért szavaztak az MSZP-re? Talán szimpátia? Szerintem igen, mert a kormányzásukra nem lehetek büszkék!


Bocsánat.

2014. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Rogánka aki kiállította simonnak az útlevet:


[link]

2014. márc. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Rogánka aki kiállította simonnak az útlevet:


[link]


mszp még mit fog kitalálni ebbe a maradék 10napba te jóég!előre félek

2014. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le? Honnan veszed,hogy kitalálták? Nem áfolták meg!Tudod, ne ezek alapján kelljen már dönteni,hogy ki lopott el többet az országból,és aki kicsit kevesebbet az hú de jó.Mert igazság szerint mind a kettő egy nagy szar.Győzzön a JObbik!
2014. márc. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
*cáfolták
2014. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!