Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ pártiak ehhez mit szólnak?

FIDESZ pártiak ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 5. 10:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"Tudod, az elmútnyócév. "


Abbol 3 es fel a Fidesze :)

2014. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%
Sok mindenről lehetne vitatkozni de normálisan gondolkodó országokban nem adják el a stratégiai ágazatokat. Víz , villany , gáz . Szerintem teljesen rendben van hogy vissza veszi az állam.
2014. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
3-AS. Az összefogástól legalább tudsz röhögni, de orbán apádtól csak sírni lehet!
2014. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Fidesszel az ég világon semmi baj nem lenne ( képletesen tessék érteni) ha nem csinálta volna azt ellenzékben, amit csinált, és mit csinált? Sok esetben gyökeresen ellentétes dolgokat mondott, mint amit most tesz, na ez a baj! Amit most csinál a Fidesz, az egy megvalósítható dolog, korrekt elképzelés, egy másik út, egy út, tehát ez vállalható! De mondom a gond az, hogy ellenzékben teljesen mást ígértek, az egyik példa erre a megszorítás: Ellenzékben ellenezték, itt meg megszorítanak, annyi különbséggel, hogy nem csak az embereket sanyargatják, hanem a multikat, bankokat is!


Ami az én nagy bajom velük, és Fidesz szavazó létemre el is bizonytalanodtam egy picit, hogy minden egyes nyilatkozatukból az jön le, hogy nekik csak az a fontos ember, aki művelt, jól, vagy jobban kereső, tanult ember, és ez pedig baj, ugyanis egy kormány nem tehet különbséget állampolgárai és állampolgárai között, ugyanakkor belátom, hogy segíteni kell a középosztályt, bár szerintem a kisebb keresetű emberekkel is többet kéne törődni!

2014. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Jéé! Ilyen fideszes is van? Hihetetlen!
2014. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

kedves 14-es!


de Te 2010-ben pontosan azért szavaztál a fideszre, amit ellenzékben ígértek, és ha most a fideszre szavazol, akkor pont arra szavazol, amiért az mszp-t 2010-ben leváltottad


én érzem ezt csak ellentmondásnak?

2014. márc. 5. 20:18
 17/27 anonim ***** válasza:
11%

"Jéé! Ilyen fideszes is van? Hihetetlen!"


Ha rám értetted akkor köszönöm! :)



Kedves Utolsó:


Van benne igazság, csak az a gond úgymond, hogy én mióta élek ezt a pártot szerettem, erre szavaztam, tehát szimpátia alapon is (nem csak) és most is ez van, hogy sok mindennel nem értek egyet, és az elveim szerint, miszerint a kisebb keresetűeket JOBBAN kell támogatni, miszerint inkább nyugat, mint kelet stb....nos ezeket valóban az Összefogás, az MSZP mondja, de ott van Orbán, Kósa, Rogán, Varga, akik miatt Fideszes vagyok, nehéz ügy ez, mert kedvelem az arcokat, viszont csalódtam bennük, mert úgy érzem, hogy a kisebb keresetű emberekkel nem foglalkoznak, de aki jobban keres, azzal meg igen. Nos akkor mit tegyen az ember? Ettől függetlenül Fidesz szavazó vagyok, az is maradok, mert ha ezt leszámítjuk, nagyjából egyetértek azzal, amit tesznek, de nem mindennel, vannak fenntartásaim....


Ha van kedved reagálhatsz. :)

2014. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó a kérdező akart lenni. :D
2014. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

kedves 14-es!


akkor Te nem a a haza és a nemzet javára szavazol, hanem focicsapatod van és annak vagy a szurkolója


ne haragudj, ez azért nem egy mindegy dolog, tudod sokan nagyon sokat tettek azért, sokan meg is haltak azért, hogy ennek a nemzetnek saját hazája legyen, és ez a nemzet önrendelkezzen. Ez az örökség felelősséggel jár. Komoly dolog, ami veled és a családoddal történik. Felelős vagy a gyerekeid és a további utódaid felé is azzal, hogy milyen országot hagyunk magunk után. Ami az országban történik az velünk, magyarokkal történik. A mi adónk, ami sorsunk.


A politika nem egy reality show, hogy aki jó arc, azt beszavazom. Egy választásnak és egy kormányzásnak iszonyatosan súlyos következményei vannak a hazára nézve.


Nem akarlak megsérteni, de az az attitűd, amit leírtál, az teljesen apolitikus, felelőtlen és gyerekes. Ne Te képviseld a pártodat, a pártod képviseljen téged. Pont ez a lényege a szabadságunknak. Aki nem téged képvisel, az meg nem a Te pártod. Ne a fideszt képviseld. A magyarokat képviseld. A hazádat képviseld. Magadat képviseld.

2014. márc. 6. 09:12
 20/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Elég érdekes amit leírtál, mert szerintem nem sok Fideszes van itt, aki ilyen kemény bírálatokat megfogalmaz pártjával szemben, és véleményem szerint és ezért Te ne haragudj meg, de Te egy picit komolyabban veszed a dolgot a kelleténél, és azért ha nem is akartál megbántani, de tettél sértő megjegyzéseket is!


Kezdjük ott, hogy nem vagyok köpönyegforgató hazug ember, és csak úgy nem adom fel az elveimet! Eddig Fideszes voltam, finoman fogalmazva nem szerettem az MSZP-t, biztosan nem fogok rájuk szavazni, marad a Fidesz!

2014. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!