Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak 2010 ben?

Kire szavazzak 2010 ben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már 1000 szer fent van ez a kérdés de egyszerűen muszáj megkérdeznem egy pár dolgot mert elég tájékozatlan vagyok és nem tudom már hogy kire szavazzak.

Na szóval ha jól tudom a három legesélyesebb a FIDESZ az MSZP meg a JOBBIK.

A Fidesz meg az Mszp szerintem egy és ugyanaz mert csak hazudni és lopni tudnak.Ha bekerülnek szerintem csak a hatalom fogja őket érdekelni meg a pénz.Ott van a Jobbik.

Na most ha megfelelő szavazást kapnak akkor ők csak bekerülnek a Parlamentbe mint egy párt vagy a ők és a vezetőjük lesz a miniszterelnök?

Néztem pár videót a youtubon és hát van egy két javaslatuk amit nem nagyon tetszett és ott ha ők kapnák a szavazatot ki lenne akkor a miniszter elnök?Vona Gábor?

Rajtuk kívül van más akire lehetne szavazni vagy nekik semmi esélyük?

ja és mikor lesz a szavazás?


2009. dec. 13. 00:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha radikális változásokat akarsz, akkor Jobbik.

Ha konzerválni szeretnéd a mai helyzetet, akkor a Fideszre.


A többire NE, mert az kimeríti a hazaárulás fogalmát :)

2009. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te már nagyon tisztán látod a helyzetet:


"a Fidesz és az Mszp is annyit hazudott hogy nem tudom hogy érdemes lenne-e rájuk szavazni.A jobbik meg még nagyon ismeretlen"


Tehát most vagy megválasztod a szokásos tolvajbandát - ezúttal jobboldali kiadásban, vagy kipróbálod az új irányt, a harmadik utat, ami vagy beválik vagy nem.

De ahogy Vona Gábor is mondta, aki elégedett az elmúlt 20 évvel, az szavazzon a jelenlegi pártokra, aki meg nem az a Jobbikra!

2009. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Az MDF régebbi, mint a Jobbik, az LMP-vel meg egyidősek."

Tévedés... az elempé páréves, míg a jobbik a kétezres évek elején alakult.

2004-ben már jobbikos trianon-megemlékezésekre jártam

2009. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. szavazz a Jobbikra, a rémhírek ne bátortalanítsanak el. Tényleg van néhány flúgos közöttük is, de csak a támogatói körük legalján, és ez az emberi butaság mindenhol jelen van.

Nem esznek reggelre cigányokat és nem mind gázszerelők.

Csupán egy lelkes és eddig tiszta társaság, aki tényleg jót akar az országnak.

2009. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

ha meleg vagy --> SZDSZ

ha 80-as IQ-val rendelkező proletár vagy --> MSZP

ha csak azért szavazol mert unatkozol --> LMP, MDF

ha vagyonos értelmiségi vagy --> Fidesz

ha magyarnak tartod magad és egyszerűen csak eleged van a mai politikusokból és rendet, jövőt akarsz --> Jobbik

2010. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha agyhalott vagy Mszp

Ha meleg vagy pedig rasszizmustól és antiszemitizmustól elnyomott polgár vagy Szdsz

Ha agyhalott vagy de azért sejtesz valamit akkor Fidesz

Az összes többi esetben Jobbik

2010. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!