Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazzanak a...

Melyik pártra szavazzanak a melegek?

Figyelt kérdés
Ki képviseli az ügyeiket? (melegházasság, örökbefogadás támogatása stb.? )
2014. márc. 1. 19:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
Az hol pozitiv diszkrimináció, hogy ugyanazokat a jogokat szeretnék, mint a heterok? Erre válaszoljatok már kérlek...
2014. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 ConnectCare ***** válasza:
100%

Én sem tartanám helyesnek, ha valaki csak az ezekre a kérdésekre adott válaszok alapján döntene, de szerintem ezek azért igencsak komoly kérdések. Csak házasságról és gyerekvállalásról van szó.


Nem értem, miért annyira szemét dolog ez, ha ezek a kérdezőnek komoly súllyal esnek latba.

2014. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
39%

23as

ugyanazokat a jogokat?

Kérlek válaszolj 2 kérdésre:

1.Mikor volt a legutolsó hetero felvonulás M.o-n?

2.A legelső?

2014. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
25: Tüntetni azok szoktak, akiknek valamely joga sérül. Neked, mint heteronak nem szükséges tüntetned emiatt, mert senki nem korlátozza a jogaidat. Ha egyik napról a másikra azt mondanák, hogy te sem házasodhatsz, te is tüntetnél szerintem. Sőt, ha szeretnél szervezni egy hetero felvonulást egészen nyugodtan megteheted, bár kevés értelme lenne, tekintve, hogy senki nem akarja elnyomni a heterokat...
2014. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
11%
Inkább miattatok, meg az erkölcstelen vonulgatásaitok miatt. Ezt akarjátok népszerűsíteni? Egy normális értékrendű ember sem támogat ilyesmit!
2014. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Tüntetnek???

Magukat mutogatják nem tüntetnek.

2014. márc. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Igen, van köztük, aki direkt provokál, de a heterok közt is vannak f4szkalapok, ez nem azt jelenti h minden hetero az. Hidd el, a normális meleg közösség megveti a smároló apácákat vagy az egyéb direkt provokálókat. Konkrétan egy meleg haverom diszbuz1nak hivja az ilyeneket...
2014. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja, és az utóbbi években már egyre kevésbé a polgárpukkasztásról szól a pride, ezért is álltak be idén mögé nagy cégek.
2014. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy egy hetero miért lenne jobb szülő mint egy homo? Eleve akkor hetero házasságból hogy születnek a meleg gyerekek?? Ez az elmélet valahol nem stimmel.


A "szent kötelék" házasság szimpla álszent duma.

2014. márc. 3. 08:28
 30/34 anonim ***** válasza:
Biztos a gyerek büszke lesz majd rá.. hogy azt sem tudja ki az apja igazából, anyák napját is megtartanátok vele?
2014. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!