Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » M. O. jobban teljesít! Akkor...

M. O. jobban teljesít! Akkor mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt hittem, hogy dübörgünk előre! Átverve érzem magam!

CSAKIS FIDESZESEK VÁLASZÁT VÁROM!


Az elmútnyócévezést hanyagoljátok, 4 éve volt a fidesznek teljhatalommal.


2014. febr. 28. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Hát pedig elmútnyócévezni fogok. 8 év alatt a kassza lenullázva, mindenféle hitelek felvéve, minden privatizálva vagy eladva, a régió sereghajtói lettünk. Ebből 4 év alatt lehetsz te akárki, nem állítod fel az országot.
2014. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem válasz, ne is írj többet, nem vagyok rád kíváncsi. Direkt kiírtam, hogy ez nem indok a teljhatalommal kormányzó pártnak.
2014. febr. 28. 11:03
 3/19 anonim ***** válasza:
3%

"Átverve érzem magam!"


Őszintén, mire számítasz, ha egyszer a Zsindexről tájékozódsz?

Attól a selejt legalja kamuportáltól még a tesóm kicsi pónis meséskönyve is hitelesebb...

2014. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3-mas, voltál már dél alföldön? Mert én ott élek és nagyon is igaznak érzem a szegénységet.


Vagy szerinted az EU-s felmérés kamu?

2014. febr. 28. 11:11
 5/19 anonim ***** válasza:
20%

"Nem válasz"


Kissé elvakult vagy. Ha nem fogadod el a választ akkor mégis miként is szeretnéd megérteni? Gyanús, hogy csak mocskolódni akarsz és nem megérteni a dolgot.


"Miért nem lehet villával levest enni? Azt senki ne írja, hogy kifolyik a belőle a lé, mert az nem válasz!!!"

2014. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
A mélyszegénység és az EU felmérés nem kamu. A Zsindex a kamu úgy ahogy van, szóval nem nehéz tőle hitelesebb portálra hivatkozni...
2014. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-s, leírtam nem? LEÍRTAM HOGY NEM KELL ELMÚTNYÓCÉV.


Reális indokokat várok, mint amikor két értelmes ember beszélget, alátámasztható indokokat! Az nem indok, hogy az előző banda azt csinált meg amazt.


2/3!!!!!!! BÁRMIT MEGTEHETTEK VOLNA. Ne gyertek független bírósággal meg mindenféle hülyeséggel, amikor fideszes emberek vannak beültetve köztudottan bizonyítottan.

2014. febr. 28. 11:15
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"amikor fideszes emberek vannak beültetve"


rosszul tudod, és még hangoztatod is. a bíróságok baloldaliak. megpróbáltak vérfrissíteni a korai nyugdíjazásukkal, de ennek az eu beintett, így nem sikerült őket elküldeni, továbbra is a balos bírók maradtak.

2014. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

" LEÍRTAM HOGY NEM KELL ELMÚTNYÓCÉV.


Reális indokokat várok, mint amikor két értelmes ember beszélget, alátámasztható indokokat!"


Két értelmes ember beszélgetésénél felfogja, hogy ha én most elköltöm az összes pénzed akkor 4 év alatt nem fogsz luxuslakást építeni magadnak. Volt egy időszak az "elmútnyócévben" amikor konkrétan 1 hétre voltunk az államcsődtől... Hjah, aztán jött az IMF és megmentett minket, dejo.


De jó, akkor haladjunk tovább. Ott vannak a folyamatosan beintő bíróságok, ott van az imf ami egészen sokáig megkötötte a kezüket gazdasági kérdésekben - és gazdaságot rendberakni leginkább gazdasági eszközökkel lehet, ott van a rezsicsökkentés amit a pártod hátráltatott amíg tudott, majd azt keszte el szajkózni, hogy mégtöbb kellene. Akkor ott vannak a devizahitelesek akik a tartozás elinflálását lehetetlenné teszik, ezek ismét csak az előző időből maradtak itt, viszont mivel gyurcsányék tojtak magasról rájuk így olyan konstrukciókat kötöttek ami mostanra döntötte őket romba.


A te fejedben lehet, hogy úgy működik a dolog, hogy ha valakinek kétharmada van akkor visszamenőleg hozhat törvényeket, és még az időjárásról is írhat törvényt, sajnos ez nem ilyen egyszerű, főleg olyan örökségek mellett amit "NEMVAGYOKRÁKÍVÁNCSIELMÚLTNYÚCÉV" hagyott itt. Rombolni mindig egyszerűbb mint építeni, a rombolás időszaka pedig 2x olyan hosszú volt mint ami most lett volna a helyrehozatalban.


De, hogy olyan választ kapj amit szeretnél is hallani: fújfúj orbán, csak hazudott fújfúj, bezzeg az összefogás már megoldott volna mindent!!!!4444négy (mondjuk ez tény, éhenhalt volna a fele lakosság, nem kellene annyi nyugdíjat fizetni)

2014. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

Nincs kifejezetten logikai összefüggés a cikk és a kérdés között. Nyelvtanilag a "jobban" relatív teljesítményt vagy folyamatot jelent,(magyarul elengedhetetlen hozzá "elmúltnyócévezni"), a bemutatott ábra pedig egy jelenlegi pillanatot amiből nem derül ki, hogy előtte mi volt, hogy az összehasonlított felek teljesítménye javult-e. (Gyanítom nem néztél utána.) A fent leírt összefüggéseket a fejlettebb régiókban élők sokkal könnyebben megértik, számukra triviális(, ezért nem kérdeznek ilyen hülyeséget).

Az valószínűsíthető oka az iskolázatlanságod lehet.

Neked is jobban kellene teljesítened, hogy felzárkóztasd a régiódat.

2014. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!