Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz más is aki bánatában...

Lesz más is aki bánatában sírni fog?

Figyelt kérdés
ha nyer a Fidesz. Mert bevallom én sírni fogok bánatomban. Fog hozzám valaki csatlakozni?
2014. febr. 25. 16:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
32%
Te meg álljál le a dákózással, kérdező. Egy vagy a tízmillióból, teljesen nyilvánvaló, hogy polgártársaid milliói látják máshogy a jelenlegi rendszert, meg úgy általában a politikát. Ettől még nem kell a jobbikra szavazni.
2014. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
18:40 köszönöm . Nem baj hogy lepontoztak. Csak engem haszonlesőznek pedig nem magamról beszéltem. Igaz családtagról beszéltem de vannak mások is ilyenek. Akik lepontoztak azoknak üzenem hogy én sem kapok semmilyen kedvezményt mert nekem még nincs gyerekem. De azért még nem irigylem mástól aki kap. És annyit még hogy szégyelhetnétek magatokat hogy gyermeket nevelő családoktól sajnáljátok a pénzt. Persze mit is várhatok hogy ha csak annyit mondotok őőőő mmméééééééé kap ha én nem.
2014. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

ma 18:54


Megismerlek a jobbikos kérdés alól, ahol szintén beszólogattál mindenkinek, aki nem a jobbikra akar voksolni Ápr. 6-án. Senki nem retteg tőlük, egy kamu nohócpárt, kizárt, hogy nyernek. Sem a választótörvény, sem a normálisabbja nem kedvez nekik.

2014. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
*bohócpárt
2014. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
ezt benézted, te belterjes kis kancsal cigány :D
2014. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
26-os! Te ugye azért "kedveled" a Fideszt mert a bátyáddal "jót" tett. Beszélj magadról, veled mi jót tett? Erre válaszolj ha kèrhetlek. A káromkodók meg fogják vissza magukat legyenek olyan kedvesek! Folytassák privátban de itt ne. Köszönöm!
2014. febr. 25. 18:57
 27/55 A kérdező kommentje:
18:52-nek szántam a kérdést hogy tisztázzam a dolgot.
2014. febr. 25. 18:58
 28/55 anonim ***** válasza:

ma 18:52


Ne foglalkozz vele, ez egy jobbikos ökör. Még jó, hogy nem vagy haszonleső. Nehogymár a te hibád legyen, hogy csórók is élnek az országban. Ezt kapnád amúgy egy jobbik-kormány alatt is. Vadidegen parasztok kötnének belénk, értelmesebbekbe a nyílt utcán, utána meg minket vinnének a rács mögé, hogy hogy merjük megalázni az intellektuális hiánnyal küszködőket.



70%-os haverom, te meg tanulj még egy kicsit, akkor esetleg lesz faxa állásod, és nem kell itt fröcsögnöd "órabérben", ahogyan te fogalmaztál...

2014. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Behemót! Mivel azt írta hogy így 90 ezerrel.több pénz van a családra, az nem haszon???? Lehet ezt szépíteni, de az haszon. Persze tudom hogy meg fogsz cáfolni. Tedd.
2014. febr. 25. 19:03
 30/55 anonim ***** válasza:

ma 19:03


Majd ha rájövök, hogy mire gondolsz. Meg persze ha nem értek egyet vele.


Milyen értelemben haszon? Miért baj, ha haszon? Nem arra való a kormány hogy az átlagpolgár hasznára legyen? Fogalmazd már meg, hogy mi a problémád azzal, hogy egy tisztességes 3gyerekes család kormányváltás óta 90-nel többet költhet el?

2014. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!