Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt is visszafogják sírni...

Orbánt is visszafogják sírni az emberek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki utálja az éppen hatalmon lévő kormányt, és bár nem vagyok Fideszes, de nekem az a véleményem,hogy 30-40 év múlva az lesz,hogy "Milyen jó is volt Orbán idejében" mert szerintem egyébként a Gyurcsány kormánynál százszor jobb, de nem állítom,hogy jó.

Mátyás királyt is utálták a maga idejében, aztán jöttek a törökök és akkor jöttek rá, hogy hmm milyen erős kezű és jó király volt ez a Mátyás.

Na meg mikor azt olvasom,hogy Kádár is jó volt, na akkor biztos vagyok benne,hogy 50 év múlva Orbán arcképe lesz a legnagyobb magyar bankjegyen:)


Igazából azt nem értem,hogy miért ilyen buták az emberek?Miért kell visszasírni a szart, aztán meg mikor visszajön a szar akkor kell sírni,hogy hát ez szar?!!


2013. júl. 2. 15:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Orbánt amint sikerül kitakarítani az emberek megkönnyebbülnek és pezsgőt bontanak, néhány év múlva pedig már csak mint múltat emlegetik a magyarság legsötétebb korszakát.
2013. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Erre azért ne fogadj túl nagy összegben.
2013. júl. 2. 15:56
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
három éve is visszasírták, ez lett belőle. most meg Bajnait sírják vissza...
2013. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

"Erre azért ne fogadj túl nagy összegben."


Erre korlátlan összegben fogadhatsz, egész biztosan megnyered.

2013. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Erre azért ne fogadj túl nagy összegben."


Miért is? :)

2013. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
2002-ben is leváltották mert pofátlanul lopott 8 év múlva meg mint ha mi sem történt volna újra megválasztották ráadásul 2/3-al
2013. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
37%

Nem rájöttek, csupán a későbbiekben túl sok volt az agymosás Mátyással kapcsolatban, ezért szeretik most annyira (nincsenek tudatában teljesen azzal, hogy mi volt Mátyás idejében).

Elképzelhető hogy Orbánnal is ez lesz, emiatt visszasírhatják majd.

2013. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 MolotovPunk ***** válasza:
53%

Nem fogják visszasírni őt,ne aggódj.Vagyis lesz egy kis réteg,aki igen,de nem lesz túl jelentős az.

A történelem szemétdombjára fognak kerülni.


Kedves kérdező:Kádárt ne hasonlítsuk össze Orbánnal,mert hidd el barátom Kádár ezerszer leverné őt népszerűségben,s ez mai napig is így van és jó ideig is így lesz.(Akár tetszik,akár nem.)

Mielőtt le nyuggereznétek előtte még közlöm,hogy fiatal korosztályhoz tartozok és nálam sem nagy etalon Kádár,csak ettől a jelenlegi orbáni helyzettől valószínűleg ő is magasan jobban teljesített.

2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Orbán egy olyan alakja a magyarságnak, mint a románoknak Ceaușescu. Előbb utóbb a nép ki fogja végezni.
2013. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
És ehhez még hozzátenném, hogy Orbán lényegesen nagyobb féreg mint Mátyás. Tehát gondolhatod mennyire szereti a nép.
2013. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!