Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt is visszafogják sírni...

Orbánt is visszafogják sírni az emberek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki utálja az éppen hatalmon lévő kormányt, és bár nem vagyok Fideszes, de nekem az a véleményem,hogy 30-40 év múlva az lesz,hogy "Milyen jó is volt Orbán idejében" mert szerintem egyébként a Gyurcsány kormánynál százszor jobb, de nem állítom,hogy jó.

Mátyás királyt is utálták a maga idejében, aztán jöttek a törökök és akkor jöttek rá, hogy hmm milyen erős kezű és jó király volt ez a Mátyás.

Na meg mikor azt olvasom,hogy Kádár is jó volt, na akkor biztos vagyok benne,hogy 50 év múlva Orbán arcképe lesz a legnagyobb magyar bankjegyen:)


Igazából azt nem értem,hogy miért ilyen buták az emberek?Miért kell visszasírni a szart, aztán meg mikor visszajön a szar akkor kell sírni,hogy hát ez szar?!!


2013. júl. 2. 15:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Elég komoly szerepe van a rendszerváltás utáni 20-30 év magyar politikájának alakításában, így biztosan megmarad az emberek emlékezetében.

Ahogy most is, a jövőben is megosztja majd az embereket, akárcsak Horthy vagy Kádár. Valakik imádják, mások gyűlölik.

2013. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest,hogy nem tudjuk Mátyás milyen is volt, van aki állítja,hogy ezerszer jobb mint Orbán.

Végül is semmi értelme a vitának, nekem az a meggyőződésem,hogy az unokáink Orbán után fognak majd sírni, de aztán kitudja...

Véletlenül sem akarom Orbánt védeni, de szerintem már kormányváltás után is emlegetni fogják egyesek,hogy "ez rosszabb mint az Orbán", de ti tudjátok.

Bele gondolva semmi értelme a kérdésnek, én mindenek ellenére így gondolom, hogy az évek majd megszépítik az Orbán kormányt is, mint minden mást.

2013. júl. 2. 16:41
 13/25 anonim ***** válasza:
Magyarországon a rossznál rosszabb igenis jöhet.Szóval félhetünk attól, hogy még visszasírjuk.
2013. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen
2013. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Elég komoly szerepe van a rendszerváltás utáni 20-30 év magyar politikájának alakításában, így biztosan megmarad az emberek emlékezetében. "


Első Nemzetgyalázó Istvánnak, vagy Magyarirtó Mátyásnak is elég komoly szerepe volt.

2013. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest,hogy nem tudjuk Mátyás milyen is volt, van aki állítja,hogy ezerszer jobb mint Orbán. "


Hogy te nem tudod, még nem jelenti, hogy mások sem.

2013. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezt így előre nem lehet tudni. Ha a köv. kormány is még lejjebb építi az országot, ahogy az eddigiek tették, akkor vissza.
2013. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én már most visszasírom, az első Orbán-kormányt, lehet, hogy a másodikat is visszafogom, ha jön egy harmadik, és ki tudja Bajnai vagy a jobbik mit alkot.
2013. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Komplikato ***** válasza:
Biztos ... de még él.
2013. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Más emberekről nem tudom nyilatkozni, de én biztosan nem fogom.

Gyurcsányt sem sírom vissza, ő is tett elég sok rosszat, de ami most megy nálam már minden határon túltesz.

2013. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!