Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt is visszafogják sírni...

Orbánt is visszafogják sírni az emberek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki utálja az éppen hatalmon lévő kormányt, és bár nem vagyok Fideszes, de nekem az a véleményem,hogy 30-40 év múlva az lesz,hogy "Milyen jó is volt Orbán idejében" mert szerintem egyébként a Gyurcsány kormánynál százszor jobb, de nem állítom,hogy jó.

Mátyás királyt is utálták a maga idejében, aztán jöttek a törökök és akkor jöttek rá, hogy hmm milyen erős kezű és jó király volt ez a Mátyás.

Na meg mikor azt olvasom,hogy Kádár is jó volt, na akkor biztos vagyok benne,hogy 50 év múlva Orbán arcképe lesz a legnagyobb magyar bankjegyen:)


Igazából azt nem értem,hogy miért ilyen buták az emberek?Miért kell visszasírni a szart, aztán meg mikor visszajön a szar akkor kell sírni,hogy hát ez szar?!!


2013. júl. 2. 15:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Orbán után legfeljebb bukásakor fognak sírni a (normális) emberek, akkor is örömükben.
2013. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Visszasírjuk... csak takarodjon már...
2013. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Büntetném azokat akik a kommunizmust visszasírják. Akik most siránkoznak öregasszonyok, hogy kevés a nyugdíjuk és szarul élnek megköszönhetik a kommunizmusnak de ők pont, hogy visszasírják azt és asszisztáltak Kádár diktatúrájához, ország kifosztásához és megnyomorításához ezzel generációk életét tönkretéve. Büszkék rá és ha rajtuk múlna még mindig Kádár vezetné az országot.
2013. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kell visszasírni semmit, a Jobbikra kell szavazni aztán minden jobb lesz. Ennyi.
2013. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ebben az országban normális kormány még nem volt.Ahogy elnézem a parlamenti felhozatalt, meg a többség hozzáállását, nem is lesz.Méghogy jobbik?!Egyik diktatúrából a másikba?Na ne!
2013. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!