Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz más is aki bánatában...

Lesz más is aki bánatában sírni fog?

Figyelt kérdés
ha nyer a Fidesz. Mert bevallom én sírni fogok bánatomban. Fog hozzám valaki csatlakozni?
2014. febr. 25. 16:28
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
60%
Én akkor is sírok, ha az összefosás vagy a jobbik nyer. Egyik se tudja mi az a kapitalizmus, meg a szabad piac.
2014. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
60%

Akkor akár már sírhatsz most is, mert ők fognak nyerni.

Én nem fogok, mert minek? Attól nem változik semmi.

Annyi értelme van, mint imádkozni, bár mondjuk az legalább jót tesz az önbizalomnak.

2014. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Én nem sírok ilyesmi miatt, de véglegesen kinnfelejtem magam Ausztriában, ahol most dolgozom, ha véletlenül valaha is a Jobbik nyerne....
2014. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos, ár most is sírhatunk. A választási törvény nekik kedvez, a várható csalások már csak hab lesz a tortán.
2014. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
67%

A Jobbik ha megbukna az sem lenne baj.Miért?


Mert a liberálisok nyugatra menekítenék a cigányok nagy részét.Ha ezt sikerülne elérni, már megérné azaz 1-2 év Jobbik.


Miután az ország kitisztult, lehetne egy valódi, szabadpiachoz értő párt.

2014. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
90%

Én kínomban, ugyanis ez a nép nem érdemel mást, ezeket váltogatja több mint 20 éve.

Aztán meg örömömben fogok sírni, ha végre elhagyom ezt az országot.

Barátnőm kisgyermekgondozó havi 70 ezres közalkalmazotti fizetésért, én multiban dolgozok 80 ezerért.

Így itt közös jövőt? Volt, hogy papíron 128 ezret kerestem, ebből kaptam 82 ezret.

Dolgozzak itt a cigányoknak segélyért? Hát én biztos nem.

Kimegyünk külföldre, és tudunk gyereket vállalni, lesz létbiztonságunk stb.

És ha úgy nézzük, nem mi hagyjuk cserben az országot, hanem az hagyott már réges-rég minket.

2014. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
27%

ma 16:38


Ezt a sok hülyeséget, amit odafröcsögtél, te komolyan elhiszed, vagy csak minket terhelsz vele?



Az egyetlen "siker", amit a Jobbik valóban képes volna elérni, az a totális gazdasági hanyatlás "Hét Vezér programja". Olvastátok a programjukat? A '14-est, kimondjuk, megcsináljuk címen? Sírva röhögős kategória.

2014. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
33%
Az a sírva röhögős katgegória,hogy ennyire rettegtek a Jobbiktól.
2014. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
46%

"Én akkor is sírok, ha az összefosás vagy a jobbik nyer. Egyik se tudja mi az a kapitalizmus, meg a szabad piac."


Bezzeg a nagy államosító rezsicsökkentők aztán tudják...

Persze ha iróniának szántad, akkor nem volt rossz. Ha meg nem, nos akkor úgyis mindegy.

2014. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%

"És ha úgy nézzük, nem mi hagyjuk cserben az országot, hanem az hagyott már réges-rég minket."


Erről van szó.

2014. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!