Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire nem vágják a...

Tényleg ennyire nem vágják a skinek?

Figyelt kérdés
Az Amerika História X-re gondolok. Több skinhead ismerősöm is odáig van ezért a filmért. Kultusz film számukra. És mégsem értik az egészet?
2009. dec. 11. 14:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A film lényege, hogy a gyűlölet még több gyűlöletet szít, és ha meg akarod állítani, azt azzal kezdd, hogy először magadban oltod ki azt. Nekik ez a gyűlölős-szétlövős-harapjapadkára része jön be a filmnek, szerintem
2009. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

a romper stomper sem éppen egy skinbarát filmnek indult, mégis odavannak érte a kopaszok. ez van.

és az amerikai história iksz mondanivalója nem annyira egyértelmű ám, a végén megkavarják a maszlagot

2009. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy a história-x meg a romper stomper miért kultuszfilm a legtöbb skin között, amikor totál negatív színben tünteti fel a skineket. Ezek után mi lesz egy NS számára kultuszfilm még? Az ellenség a kapuknál? Uram atyám.....szerintem itt butaságról és műveletleségről van szó....de nembaj, én azért jókat r.öhögök a sok kis skin p.icsán, akik kipakolják myvipre a stomperes képeket, enyhén nevetséges....Mondom ezt úgy, hogy én magam NS vagyok.
2009. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Milyen értelmi színvonalat vársz egy skinheadtől.
2009. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz h a históra-xnek van egy alternatív befejezése is, amiben a végén újra borotválja le kopaszra a fejét a srác (csak nem mindenki ezt a verziót látta)
2009. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az is igaz h a históra-xnek van egy alternatív befejezése is, amiben a végén újra borotválja le kopaszra a fejét a srác (csak nem mindenki ezt a verziót látta)"


TE láttad azt a verziót? Leforgatták egyáltalán valójában?

2009. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Meg lett vágva a film, eredetileg újra borotválta le a fejét, később vették ki azt a részt és cserélték be arra amit most látsz a filmben.

Fent volt youtube-on, törölve lett.

Az angol dvd kiadáson rajt volt a rendezői változatok között.



Mellesleg a filmnek van egy olyan üzenete is: " az erőszakos kissebbségekkel szemben hiába próbálsz bélés lenni, úgyis megszívod velük" (Mert ugye a végén lelövik a srácot)

2009. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

gondolom már megint vannak a gonosz fajgyűlölő skinek

és a szegény giggerek....


arról csinálnának filmet hogy mi lesz 200 év múlva a civilizációval mikor a kisebbség lesz a többség

na ezt senki nem vállalja be

köszönjük neked liberalizmus globalizáció... éljen a szabadság egyenlőség testvériség és a kis faxom

2009. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
jav: *niggerek
2009. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Na igen, a négerek sem maguktól kerültek oda, ahol most vannak. Szíveskedtek volna a fehér telepesek keményen dolgozni, maguk megművelni a földet, beérni egy szerényebb, de tisztességes jómóddal, akkor ma csak mutatóba lenne pár néger az USA-ban, Dél-Amerikában (meg gyakorlatilag az egész fehér, katolikus világban). Csak ugye jóval egyszerűbb volt kihasználni a békés bennszülött indiánokat, halálra hajszolni és éheztetni szerencsétleneket, és helyükre Afrikából szállítani újabb kiszolgáltatott tömegeket. Aztán hátra lehetett dőlni a nyomorultak verítékével és vérével keresett vagyonokon, és pipázva nézni a naplementét.


Így oldotta meg a csodálatos keresztény európai fajta a munka problematikáját. Most meg "jaj, mi lesz 200 év múlva" a szöveg. Mi lesz? Egyék meg az amik azt, amit saját lusta és kapzsi őseik főztek ki nekik.

2009. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!