Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha sittre vágják Gyurcsány...

Ha sittre vágják Gyurcsány Ferencet akkor mennyi évet adnak neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
mi a vád?
2010. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
miért kerülne börtönbe?
2010. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
szerintem többségében a fideszes orbánisták gondolkodnak úgy, hogy a pártok elnöke mint egy vezír felelős minden dologért ami történik.
2010. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

max pénzbüntetés

miért csuknák le?

2010. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A Nemzeti Civil Alapprogram, a hátrányos helyzetű fiatalok felzárkóztatása és a drogprevenció pályázati pénzeit a saját fiktív alapítványaik és szervezeteik támogatására fordították. Ezzel milliárdokkal károsítva meg a civil szerevződéseket, melyek az alap fenntartásukhoz is csak minimális forrásokhoz jutottak. Gyurcsány kampányra és fiatalok toborzására, szórakozó helyek fenntartására fordították a pénzt.

Gusztustalan!

2010. jún. 29. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
remélem vagy 100 évre lecsukják..
2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ha ezek a hátrányos helyzetűek a cigányok akkor mg meg is veregetem a vállát:)


Amúgy konkrét forrást amivel igazolod, hogy ez történt valóban?


mellesleg ha bűnös is lenne, akkor se csuknák le. Fidesznek is a pofája nagy csak, de nem meri gyurcsányt bántani, mert akkor esetleg dalolna a fideszesekről nyilván.

2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsány a mozgáskorlátozottak akadálymentesítéséből is lopott! Gerinctelen alak! Minimum 20 évet adnak neki, de ha rajtam múlna élete végéig kényszermunkára ítélném.
2010. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt olvastátok, hogy egyes snob férgek aláírást gyűjtenek, hogy ne bántsák a Ferit? :D
2010. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Beszél róla a Fidesz, de szerintem, nem merik meglépni, mivel Gyurcsánynak olyan kapcsolatrendszere van az igazságszolgáltatásban, hogy bármit csinálhat, akkor sem csukják be. Nincs olyan bíró aki elítélné, mivel rögtön elmozdítaná a pozíciójából és mehetne krumplit kapálni. Sajnos még mindig ilyen nagy hatalma van. Mellesleg a titkosszolgálati múltjából él, amikor a Szovjetuniónak kémkedett.
2010. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!