Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi olyan nagy szám az Összefog...

Mi olyan nagy szám az Összefogásban?

Figyelt kérdés
Miért jó ez a párt sokaknak? Hisz tagjai eddig csak leszerepeltek és jól alánk pörköltek.

2014. febr. 24. 17:33
1 2
 11/19 Macungo ***** válasza:
88%

Katasztrófa, hogy van aki még számba veszi őket, mint lehetőséget... Én soha nem fogok rájuk szavazni és ha minden igaz azért még van pár tíz évem.


Én úgy gondolom, ha egy kormány leszerepelt akkor takarodjon a fenébe és soha többé nem közelítheti meg a parlament épületét.. Ebből talán tanulnak a politikusok.


A Fidesz még kap tőlem 4 évet... De ha komoly bajom lenne velük akkor a Jobbik vagy az LMP lenne, de mindenképpen szavaznék valakire az Összefogáson kívül persze..

2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

"jaja előző, csak éppen ki akarta árusítani az országot - gyurcsány-kóka-bajnai klán - ja az mindegy, ugye?"


Nem is tudom, hogy ki tárgyal most az oroszokkal és kínaiakkal...

2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

"Én úgy gondolom, ha egy kormány leszerepelt akkor takarodjon a fenébe és soha többé nem közelítheti meg a parlament épületét.. Ebből talán tanulnak a politikusok."


Ilyen logika alapján a Fidesznek sincs semmi keresnivalója a Parlamentben. Saját magadnak mondasz ellent.

2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy egyikből se jön ki az ország jól. Lehet a jobbik kéne nem? :)
2014. febr. 24. 19:18
 15/19 anonim ***** válasza:
A Jobbik legalább még nem bizonyította, h csak megszorítani és tönkretenni tudnak.
2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja, csak mivel a Kuruc.info a Jobbik egyik nem hivatalos szócsöve és dől belőle a Janukovics és az oroszok iránti hatalmas nagy rajongás, ezért gondolom, hogy ők is abba az irányba kacsintgatnának, amerre a Fidesz.


Ráadásul, ha nem találják visszataszítónak azt, amit Ukrajnában csinált Janukovics és sleppje, akkor simán kinézem belőlük, hogy ők is simán olyan állapotokat varázsolnának ide.

2014. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Macungo ***** válasza:

"Ilyen logika alapján a Fidesznek sincs semmi keresnivalója a Parlamentben. Saját magadnak mondasz ellent."


Namár mért mondok ellent?? Nálam nem szerepelt le a Fidesz. Nekem jól jött a családi adókedvezmény és alig várjuk a GYED extrát, én le tudtam szokni végre miután betiltották a dohányzást a szórakozóhelyeken, és sorolhatnám ami nekem jót tett a Fidesz.

2014. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Majd fogunk még sírni srácok.


Majd lesz 500 ft a benzin, és nem lesz nyugdíj egyáltalán, még a fogalma is megszűnik. Jó dolgok történnek majd mindannyiunkkal. Főleg ha a piros narancs pártok maradnak versenyben.

2014. febr. 24. 22:14
 19/19 anonim ***** válasza:
[link] Ez az igazi Összefogás Párt. Amit a bal oldal csinál az névlopás.
2014. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!