Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Át lehetne alakítani a gazdasá...

Át lehetne alakítani a gazdaságot hogy az egy zárt láncot alkosson? És működne?

Figyelt kérdés

Pl egy ember egy magyar áruházban dolgozik,amit a magyar állam működtet, a fizetését magyar boltokban költi el,amit magyarok működtetnek stb. Így a profit nem külföldre menne, hanem itthon maradna.Persze külföldi tőkekihelyezéssel az ottani profitot befektetnénk itthon a magyar gazdaságba...


Bocs, lehet hülyeséget írok, de nem vagyok közgazdász, csak kíváncsi lennék ha működne milyen hatásai lennének.


2009. dec. 10. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Hát én sem vagyok közgazdász... Hogy ne a sar külföldi olcsó tejet vegyék az emberek amíg a magyart kiöntik a gazdák."


Maradjunk annyiban, hogy tényleg nem vagy közgazdász.

2009. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Előző, arra célzol hogy a magyar tej drága, míg a tecsós az olcsó ? Persze, mert a magyart nem támogatják.
2009. dec. 13. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!