Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent számodra a "nemzeti...

Mit jelent számodra a "nemzeti öntudat"?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy az államnak mindent lehet az egyszerű ember meg örüljön ha van mit zabálnia és fogja be a pofáját amíg szépen van!!!
2009. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Ja, meg azt is jelenti hogy ha pénzed vagy eszed van maradj csendben amíg el nem veszik vagy ki nem csalják tőled vagy sárba nem tiporják a többi magyarok !!


Ha valami bajod van meg jobb ha csöndbe maradsz, mert úgyis csak kiröhög a többi vagy még fel is rúg!!


Arról meg már ne is beszéljünk hogy hogyan kezelik ebben az országban a nőket. (kb mint egy darab húst)


Röviden szólva tudod mit jelent nekem a magyar nemzeti öntudat?


MAGÁNYT !!!!

2009. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt,hogy buszke vagyok arra,hogy a KATALAN nephez tartozom es Spanyolorszagert meghalnek ha ugy hozna a sors.Magyarorszagert?Viccelsz????Haljon meg a libasgordon!
2009. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Azt, hogy nem tetszik a jövő,amikor szinesfém-kereskedésből (vagy másból) meggazdagodottak adományaiból vásárolnak játékokat kínai áruházakban hanuka ünnepére, az EU-ból származó vegyszerezett zöldség-gyümölcstől és hormonkezelt húsoktól megbetegedett gyerekeknek, akik szülei a munkanélküli segélyből, vagy a multinacionális vállalatoknál keresett minimálbérből nem tudják kifizetni a megfelelő ellátást, mert drága az orosz gáz és a más tulajdonában előállított elektromos áram.
2009. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elkeserítő, hogy ennyi gyökértelen ember él köztünk! Ha nincs nemzeti öntudatod, akkor nem tartozol sehova és nem is érdemled meg, hogy e hazában kiálljon érted valaki. Persze te sem állsz ki senkiért. Gyalázat!!!
2009. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egy asszimilálódott török népcsoporthoz tartozom, szóvan csak nyelvileg vagyok magyar, etnikailag türk. Nekem egy kicsit mást jelent a nemzeti öntudat:

Büszke vagyok népemre, Attilára, Tárkányra, Timur Lenkre és Atatürkre. Célom, hogy elősegítsem az egységes török állam, Türkesztán megalakulását, hogy a földön jelenlévő összes török nép egy határ belül éljen, hogy erősítsem a török népek kapcsolatát más rokonnépekkel (pl. mongolok, magyarok, japánok stb.) és hogy béke legyen a világban.

2013. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hazaszeretetet. Minden embernek szüksége van arra, hogy szeresse a hazáját. Még ha az nem is a megfelelő irányba halad. Ha megvan az ország népességében az egészséges nemzeti öntudat, az ország "meghálálja". Ahogy megvan a németekben, és a németek jól élnek, pedig őket is nagyon megbüntették a múlt évszázadban, megvan az usa állampolgáraiban, aminek köszönhetően egy hatalmas, erős országot építettek, és megvolt bennünk is annyi évszázadon át. Szomorú hogy manapság több a nemzeti öntudat a határon túli magyarokban(és nem a kivándorlókról beszélek!) mint az országon belül. De mit vár az ember ha manapság abban sem tudunk megegyezni honnan is származunk. Ha a gyerek nem tanulja meg az iskolában hogy mit jelent tartozni egy országhoz, otthon meg nem foglalkoznak velük, úgy nem alakul ki bennük a nemzeti öntudat.

"új házat vehet az ember, új hazát soha."

Ui:A magyar nemzeti öntudat nem egyenlő a Hungarizmussal, ahogy a német nemzeti öntudat sem egyezik meg a hitleri nácizmussal!

2015. máj. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!