Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is egy nagy...

Szerintetek is egy nagy országeladás az Európai Unió?

Figyelt kérdés

Egyrészt valóban szükség van rá, mert ha nem egyesülünk akkor az európai gazdaságot eléggé lenyomná a többi.

Ugye ezt mi se akarhatjuk, h a németeknek meg a franciáknak csökkenjen az életszínvonaluk így létrehozzuk az Uniót, lepaktálunk a kutya magyarral, ukránnal, románnal, mármint a kormányukkal, h vigyék csak bele az országot a buliba, építsünk le mindent, kell a piac, majd ha valakinek nem tetszik valami akkor csak bedobjuk, h "hát személyigazolvánnyal lehet menni" meg "hát nettó befizetők vagyunk" aztán jónapot.

Persze, h a kormány ebbe belemenjen hagyjuk, h a támogatásokat lenyúlják, persze néha úgy csinálunk, mintha zavarna minket aztán hello.

Igazából kicsit kommunizmus feelingje is van a dolgoknak, leírva, h áramlik a tőke meg a munkaerő meg felzárkózás meg stb jól hangzik csak épp nem úgy működik a gyakorlatban.

Aki pedig elhitte, h majd ha belépünk az EU-ba és majd hagyják, h mi odaverjünk a német meg stb gazdaságnak az ne is válaszoljon, kár a gőzért, nem vagyok babysitter.

Szal szerintem ez áll a háttérben, a kormányok szépen lepasszolják az országokat.....

Jah és mielőtt kezdődne a hiszti, én is így csinálnám a németek helyében.



2014. febr. 19. 08:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Miért esnénk kétségbe? Az azt feltételezné, hogy akármilyen autoritásod van a témában és hozhatnál döntéseket pl. az ország kiléptetéséről.


Te csak egy tini vagy, aki teljes komolysággal használta a "feeling", a "szal" meg a "lepasszolta" szavakat a mondanivalójában, olyan igazi nyelvőrző nagymagyarként.


Azt fogd fel, hogy egyszerűen nem veszünk komolyan, azért nem kapsz "érveket".


Volt egy millió ilyen kérdés már amit komolyan vettünk, javaslom a két görgetésre lévő kereső funkcióval ismerkedést.

2014. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam, mondjuk nem friss (Tárki): [link]


- 39 százalék szerint se nem jó se nem rossz

- 32 százalék szerint jó Magyarországnak az EU-tagság

- 22 százaléka szerint nem jó

- 7 százalék nem tudja eldönteni


Ez alapján valszeg az jönne ki egy népszavazáson, hogy nem lépünk ki az EU-ból. Ez biztos jó lenne a Jobbiknak?

2014. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy az Index is simán lehozta a téves adatokat :-), azért linkelem be, mert itt trend grafikon is van, persze az utolsó adat (ami külön áll, nincs összekötve) rossz, cseréljétek fel képzeletben a piros négyzetet és a zöld háromszöget (lásd az előző hozzászólásom): [link]
2014. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Messze vagyunk a 80%-tól, legalábbis az előbb még arról volt szó.

Remélem sikerül majd belinkelni azt is, kíváncsi vagyok rá.

Másrészt hol írtam Jobbikot?Egyáltalán nem vagyok az.

Ezen lovagoltok már jó ideje, de nem baj, azt már észrevettem, h általánosításból meg egyelőre hazudozásból jók vagytok.

2014. febr. 19. 12:40
 25/25 A kérdező kommentje:

Hahahaha, ezen már csak nevetni tudok:D

Milyen fura, h hirtelen kiderült, h felcserélték a számokat:D

Hát persze:D

2014. febr. 19. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!