Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A felcsúti pszihopata törpe...

A felcsúti pszihopata törpe cask egy báb, és mindegy ki lesz hatalomnál, az országot nem tudja kihúzni ebből a mély gödörből?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 00:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Közgazdász vagyok, egyáltalán nem vagyunk gödörben, legalábbis semmiképp sem nagyobban mint Európa."


Én meg logisztikus, de tanultam közgazdaságtant középiskolában és főiskolán is.

Ha a bóvli kategória nem gödör, akkor nem tudom, hogy mi.

2014. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ma 18:34


GDP 79%-a. MSZP 55%-ról 82%-ra vitte fel. Most lassacskán kezd csökkenni.


*forrás


[link]

2014. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Persze, mert már nincs világválság.
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Meg mert a Fidesz meglépett egy csomó olyan szükségintézkedést (a magánnyugdíjpénztárak lerablása, ez a sok kötsög miniadó, aztán ÁFA-emelések, jövedékiadó-emelések, bankadó, stb...) ami megakadályozta az adósságunk elszállását.

Most kapnak majd még 4 évet -mert reálisan megint megnyerik a választásokat-, és így, hogy már nem kell azzal foglalkozni, hogy hogyan rántsák vissza az országot a szakadék széléről -amit ezúton is köszönök, kedves MSZP-, meglátjuk mit tudnak kezdeni. Ha hitványul csinálják, 2018-ban kell majd egy egészen új párt ahhoz, hogy ne menjünk tönkre. Ha jól, akkor soktíz évig Fidesz marad.

2014. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nézzetek már körül más országokban mi van. És ne Kongót, lehet nyugodtan kutakodni a nagy király Európában. Ajánlom a GDP arányos államadósságot ami az igazán mérvadó, összehasonlítva a magyar adattal. Az meg hogy egy hitelminösítő szerint bóvli vagyunk a legnagyobb vicc, körülbelül annyira komoly mint a túlzottdeficit eljárás volt. Semmitmondó dolgok ezek. Nem vagyunk gödörben, mennyben se, ott vagyunk ahol körülbelül lennünk kell.
2014. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ma 21:19


Én már linkeltem nekik. De itt van megint:


[link]


Németország, Nagy-Britannia adósságát csekkoljátok le. Mondjuk valahol még ez is sántít, mert a gazdaságuk viszont jóval erősebb a miénknél....

2014. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

jééé tényleg itt a legjobb ,dübörög a gazdaság MUHAHAH.

meggyözött itt pár gdp kukkoló,az egy kaki a gdp ,jó ember,ki a p öcs t érdekli a gdp. a ganaj usa-nak mekkora az adóssága?? és mégis van különbség egy ottani átlag dolgozó család életszinvonala és egy itteni között,persze az ő javukra.ne mesélje már be nekem senki hogy itt a trágyadombon mekkora királyok vagyunk

2014. febr. 18. 22:03
 18/23 anonim ***** válasza:
Próbáltalak értelmesen meggyőzni hogy mi van, mit lehet elvárni és mit nem. Szerinted trágyadomb van? Akkor húzzál el innen. Nekem és jópár embernek nem az, viszont baromira idegesítő az ilyen kis szerencsétlenek folyamatos vinnyogása, tönkreteszitek a morált. Tiszta szívemből kívánom hogy találd meg a király helyet ahol nyilván sokkal többre viszed majd mint itt mert téged is csak a külső tényezők hátráltattak, a belsők véletlenül sem. Sok sikert!
2014. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
te sz a r csimbok,pont te itt fogod megmondani nekem hogy mikor és hova huzzak,igaz? muháháhá
2014. febr. 19. 01:00
 20/23 A kérdező kommentje:
és úgy érzékelem mint a vezéreid te is megmondó vagy,hihihi, b @ s z nálak szájba te huladék
2014. febr. 19. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!