Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért néznek rám furán az...

Miért néznek rám furán az emberek mikor azt mondom hogy nekem semmi bajom a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 16:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

Nekem sincs bajom velük, pedig nem a Rózsadombon lakom, és szerintem van egy kis eszem is.

Azért néznek rád furán az emberek, mert elképesztő méreteket ölt ebben az országban a rasszizmus. :(

2014. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem a cigányokkal van baja az embereknek - már az értelmesebbjének - hanem sok cigánynak a viselkedésével.

Gondolom arról sem hallottál, hogy a börtönök cigányokkal vannak tele, vagy szerinted ez merő véletlen?

Köztük is vannak becsületesek, lehet, hogy szerencséd volt eddig és csak normálisabb cigányokkal találkoztál.

Vagy egyszerűen nem vagy "célcsoportba" tartozó, nem olyan helyen élsz, nem találkozol gyakran velük, nincsenek olyan javaid amire fájna a foguk, stb.

2014. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Aza helyzet,hogy még sosem találkoztál személyesen igazi gettócigánnyal.
2014. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagyon láthattál te még cigányt.


Majd, ha gyerekeid lesznek és terrorizálni fogják őt a cigányok, akkor majd leshetsz.

Rasszizmus ide vagy oda, olyan iskolába kell íratni, ahova nem vesznek fel cigányokat.Van már ilyen, csak fű alatt megy, mert a jogvédők bezáratnák.


Én szórakozóhelyre is csak olyanba járok, ahova nem engednek be cigányokat.


Ahol cigány van, ott baj is van.

2014. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az embereknek többnyire rossz tapasztalataik vannak a cigányokkal. Valaki már írta előtte, hogy te valószínűleg azon szerencsések közé tartozol, aki még nem találkozott problémás cigánnyal, pedig sajnos akad bőven belőlük. 9-10 éves lehettem kb. kint játszottunk a többi lánnyal az utcában, amikor idősebb 13-15 éves cigány lányok jöttek, és elvették a játékainkat, köpködtek ránk, meg átkozódtak minden ok nélkül, elég rossz élmény volt. Én azóta nem szívlelem őket. Tudom, hogy nem mindegyik ilyen, és vannak normálisak, olyat is ismerek. De a többség sajnos nem arról híres, hogy rendes emberként él.
2014. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"semmi negatívat nem"


Én kedves pont azért nem kedvelem egy bizonyos részüket mert volt már!

2014. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%
rühellem ezt az utálkozást....nem "fajt kell nézni",hanem EMBERT
2014. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
...ha emberekről van szó :)
2014. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
17. Pont erről van szó. Azt tapasztaljuk, hogy ezek a füstösök általában rossz emberek.
2014. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Swine Scorpion ***** válasza:

Te se vagy a legokosabb igaz? Nem véletlenül van több mint 70 oldalnyi cigányos kérdés amiből legalább 60 arról szól, hogy miért ilyenek a cigányok. Nekem konkrétan még nem igazán volt tapasztalatom rossz cigányokkal, de 1-et mesélt az egyik haverom: Egyszer 2 haverom ment ki a suliból amikor 1 közveszélyes cigánygyerek (akkor volt 6.-as és nagyon kicsi) odament az egyikhez és elkezdte (ő 5.-es volt és még kisebb)fojtogatni mire a másik odament segíteni erre elment (a cigány). Másnap a segítő srác ment haza és megjelent a cigánygyerek 3 legalább 20 éves nagydarab állattal és kérdőre vonták. Nem tudom konkrétan mi történt ez után, mert nem mondta el, de el tudom képzelni. Viszont NEKEM csak jó tapasztalatom volt velük:

Egyszer bejövetel közben (udvari szünetből) valami barom nekem lökött valakit és úgy estem, hogy egy időre lebénult a lábam és 1 tipikus gettócigány segített fel és vitt be a tanáriba. Aztán: Másik szünetben (és másik nap) véletlenül nekemjött ugyan az a srác, összeverekedtünk és a kövi szünetben BOCSÁNATOT KÉRT! Ezek a kivételek, mert a múlt héten is láttam a híradóban, hogy 5 cigány elrabolt és prostitúcióra kényszerített 1 fiatal magyar lányt. Retkek. Amúgy keress rá a youtube-on, hogy "cigány" és nézz

2014. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!