Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a magánnyugdíjpénztára...

Mi lett a magánnyugdíjpénztárak államosított 3000 milliárdjával?

Figyelt kérdés

Három millió ember megtakarítását a Fidesz államosította. Az emberek persze visszaléptek, mert megfenyegették őket hogy nem kapnak állami nyugdíjat, még akkor sem ha fizetik a járulékot. Persze később ez megdőlt.


Azt ígérték, hogy mindenki kap majd cserébe saját, egyéni számlát. Az a kérdésem, HOGY HOL A PÉNZ- ÉS AMIT ÍGÉRTEK?


[link]


2014. febr. 9. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, végre valami hasznos dolgot is csinálna amit már nem lehet a szőnyeg alá söpörni.
2014. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2014. febr. 9. 15:52
 13/14 anonim ***** válasza:
80% adósságnak az évi 8-10% kamatát valamiből ki kellett fizetni, máskülönben több 100 milliárdos eu forrást vettek volna el az már tényleg csőd lett volna!
2014. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Talán az lett a sorsa amit leírtatok. Én nem voltam érintett, mert amikor ezt behozták " öregnek tartottak hozzá ". Így nem mélyedtem bele a támába.

Csodálkoztam azon, hogy megtehetnek ilyent. ??

De ha nem " veszik el Ők " elveszi más. És lehet rosszabb helyre kerülne.. Került volna..

2014. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!