Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vezet 39%-al Mszp,...

A Fidesz vezet 39%-al Mszp, Együtt 2014, DK tehát az összefogás, összesen 22%, vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon vezet a Fidesz. 2 éve még talán arra lehetett számítani, hogy az MSZP-nek lesz összesen legalább 22%-a, de azért számomra az nagyon ciki, hogy egy párt 39%-on áll, és húszan ellene, meg csak 22%-on. Hogy lesz ebből kormányváltás?


Köszönöm.



2014. febr. 5. 12:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Lehet szidni a közvéleménykutatókat, de az a szomorú helyzet, hogy max. pár százalékot szoktak tévedni. A FIDESZ bőven hibahatáron kívül van. Úgy néz ki, simán hozzák a választásokat, de legalább nem lesz meg a kétharmad.
2014. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem a Jobbik többet fog elérni, mint a ballib Összefogás. A közvélemény-kutatók hazudnak."

Szerintem meg nem. A jobbikosok hazudnak!

2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Kisebbségi kormányzásra van esély. Az lenne a legrosszabb verzió.
2014. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Messze még ápr.6. és még csak most fog igazán beindulni a mocskolódó kampány, akár még meg is fordulhat ez az állás.
2014. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

8 évig volt az MSZP 4 évig a Fidesz! Minek váltani?

Meg kell adni a Fidesznek az újabb 4 évet és akkor utána lehet dönteni!

Szerintem ezek a %-ok nem a valóságot tükrözik. Attól függ melyik kutatóintézet melyik párthoz tartozik! Valakit kérdeztek már meg ez ügyben, hogy kire szavazna éppen? Mert én még ilyet nem hallottam!

2014. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A választási részvétel 60% körül lesz. A bizonytalanok valószínűleg otthon maradnak. Szerintem sok lesz az érvénytelen szavazólap amin rajzok vagy szövegek lesznek.

A közvélemény kutatás eredménye a hibahatárok figyelembevételével is Fidesz vezetést mutat. Felesleges megkérdőjelezni ezeket az eredményeket. A cégek nincsenek hamisítási kényszer alatt, sőt a megbízhatatlan eredmények komoly presztízs veszteséget okoznak nekik. Nem kapnának utána megbízást. Ráadásul az eredmények hamisítása nem biztos, hogy a kívánt eredményt hozná. Lehet, hogy azokat a baloldali szavazókat aktivizálja akik undorodnak Gyurcsánytól.

Várhatóak még botránykirobbantások. Ezek a jelenlegi esetben 5-10%-ot változtatnának az eredményen. A szocibotrány február eleji indítása kitarthat március végéig, ha több szálat is be tudnak vonni és nyomozati vagy ügyészségi szakaszba kerül.

2014. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

2 változat van:

1.Bejön a közvélemény kutatás.

2.Bukás lesz a Fidesznek.

2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Már egyszer volt négy évük a Fidesznek, most a második fejezik be. Első körben sem voltak jók.
2014. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Első körben sem voltak jók? Hát nem tudom, de szeretném azokat a gazdasági adatokat most látni. :)
2014. febr. 5. 14:08
 20/21 anonim ***** válasza:
1-eske a közv kutatók elég jól mérnek...3-4% hibahatárral...mielőtt elkezded a medián 2010-ben 14%-ot mért a kis jobbiknak... és mennyi is lett? 16,67%? akkor miről beszélünk, féleszű...a 2002-es mérést sem kellene emlegetni, mert a medián 1%-kap hozta ki győztesként a fideszt az mszpvel szemben? és 1%-kal nyert a maszop? ez is 3-4% hibahatár barátom, tehát....erről ennyit
2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!