Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok még ezt?

Ti nem unjátok még ezt?

Figyelt kérdés

A kormányzás már elég régóta arról szól, hogy lopnak a balosok, és lopnak a Fideszesek.


A választások meg arról szólnak, hogy éppen kit tudnak lebuktatni a lopások miatt. Általában ugye a kormányon lévők jobban be vannak biztosítva.


Első kérdésem, hogy ti nem untatok már ebbe bele? Miért szavazzák meg újra és újra ezeket a maffiózókat? Ennyire sötét az ország? Tényleg ennyire buták az emberek?


Másodszorra. Én már csak az elszámoltatás miatt is a Jobbikra fogok szavazni, ők legalább ténylegesen megfogják tenni ezt. De nekik is megvan kötve kezük valamennyire, mert nem köthetik fel Gyurcsányt, Simicskát, meg Bajnait. Pedig azt kellene, több ezer milliárdnyi közvagyon ellopása miatt, amit már a nagyok 24 éve csinálnak.


És aztán jönnek a híradóba a hülye emberek, hogy jobban élünk, meg rezsicsökkentés, meg behozzák hogy megadóztatjuk a bankrendszert, a bankok egy az egybe áthárítják ránk, azt persze már senki sem veszi észre. Meg ingyenes készpénzfelvétel hű de jó, de ők hozzák be hogy fitzes minden lélegzetvételért, aztán a sok ostoba ember nekik tapsol, hogy de jó elintézték.


Úgy érzem nagyon pofátlanul egyre hülyébbnek nézik az embereket, viszont a szavazási eredményeket látva, Magyarországon valóban rengeteg az ostoba ember. Ti nem unjatok még, hogy hülyének néznek titeket a "ti érdekeiteket" képviselők?



#választás #magyar korményzás
2014. febr. 5. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ide másolok egy idézetet: "igazi jobboldali párt, ami harcol a maffiával és a korrupcióval, emellett a nemzeti érdekeit valóban képviselő párt". Ki mondta kiről? A Nagy-Románia Párt vezetői magukról. Szimpatikus számodra ez a párt? Számomra nem. A szlovák, a román és a szerb "jobbikosok" csesztetik a határon túli magyarokat, nekem mindig ez jut eszembe a Jobbikról. Ha Vona románnak született volna, és ott is radikális nemzeti lett volna, akkor most a magyarok ellen tüzelne.


Nézd meg milyen országokban alacsony a korrupció (Dánia, Finnország, Svédország, füvező Hollandia), és hogy ott milyen pártok vannak kormányon: nem radikális jobbosok. Nem ezen múlik a korrupció, ez csak duma, mert látják hogy ez idegesíti az embereket, és ezzel - is - lehet szavazatot szerezni. Ezt amúgy minden ellenzéki párt elsüti, az MSZP-SZDSZ "lop-stop" plakátok is milyen "viccesek" voltak.

2014. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"Na, mesélj. Milyen határozottak? Jókat dumálnak a Parlamentben? :)"


Nem untatlak, meg is nézheted magad:

http://www.youtube.com/user/JOBBIKparlamentVideo?feature=watch


És egyetértek a 20# válaszolóval: a Lehet Más a Politika mára már Lehet Ugyanolyan a Politika nevet viselhetné.

2014. febr. 5. 17:47
 23/26 anonim ***** válasza:

11:21 értem, és aki egyikre se szavaz, mert nagyon jól tudja hogy minden párt ugyanazt csinálja? Az milyen propagandista? Rájuk is kitalálok valami kifinomult sértést, vagy megteszi a jó öreg nácirasszistafasisztatrappistatarisznyarák is? :)


A "Lehet más a róka" = SZDSZ 2.0, ugyanazokkal az öltönyös bűnözőkkel.

Lehet teli torokból nácizni nyugodtan, a komplexusos vérpistikéknek más nem is megy.


Zikkhájl!!!

2014. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

"komplexusos vérpistikéknek"

Te pedig eltévesztetted a fórumot. Ez nem a prohardver.hu. Itt ne pistikézzél, mert az értelmesebbek körberöhögnek.

2014. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
felvetek egy új problémát Jobbikkal kapcsolatban. Tegyük fel, bizalmat szavazunk nekik, megtehetnénk egyébként, hiszen nekik még nem volt esélyük. Na most, és ha ők sem bizonyulnak megfelelőnek, mi van? Én ettől függetlenül őket támogatnám, de ez bennem van, illetve ha minden kötél szakad, én inkább itthagynám az országot, de meg lehetne-e ezt már akkor tenni? Van rá azért esély, hogy a Jobbik igen nagy eséllyel szembemegy az unióval, és ebből lehetnek diplomáciai gondok is...persze lehet, hogy nincs így, és ezt csak az nem tudja legjobban megmondani, aki egyébként fidesz vagy mszp hívő, és csak azt harsogja, hogy rasszisták.
2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak nem hiszem hogy esélye lehet az elkövetkezendő 1-2 választáson önálló kormányalakításra, én legfeljebb koalíciós partnerként tudom elképzelni. Az ilyesmi nem példátlan, közelmúltbeli hasonló példa a Szlovák Nemzeti Párt - itt van róla egy rövid összefoglaló: [link] .


Ez az én olvasatomban a Jobbikra átültetve:

1) A Jobbik a választások előtt konszolidáltabb képet próbál magáról kialakítani, hanyagolja a zsidó és cigány témát, hogy több szavazatot kapjon (ez mondjuk most így is van).

2) A Jobbik koalíciós partnerként hatalomra kerül, felszabadultabban nyilatkoznak, ismét önmagukat adják.

3) Belső hatalmi harcok, kilépések, nyomukban felszínre kerülő korrupciós és egyéb botrányok. Nincs gazdasági csoda, az emberek nem érzik hogy egy jobb világba csöppentek volna.

4) A Jobbik a következő választáson elveszíti szavazótábora nagy részét, nem kerül be a kormányba/parlamentbe.


Ha önállóan kerülnének hatalomra, és van elég idejük a rendőrség, a bíróság és az ügyészség jobbikos irányba való eltolására, akkor lennének itt is Malina Hedvig ügyek. Megvernek a szimpatizánsok pár nekik arcra nem tetsző figurát az utcán (pajeszos zsidót, romát, arabot, feketét), a megvert áldozatokat meghurcolják, hamis tanúzásért perbe fogják, betörnek a lakásukra stb. Aztán a kormányból kikerülésük után pár évvel a magyar kormány bocsánatot kér.

2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!