Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok még ezt?

Ti nem unjátok még ezt?

Figyelt kérdés

A kormányzás már elég régóta arról szól, hogy lopnak a balosok, és lopnak a Fideszesek.


A választások meg arról szólnak, hogy éppen kit tudnak lebuktatni a lopások miatt. Általában ugye a kormányon lévők jobban be vannak biztosítva.


Első kérdésem, hogy ti nem untatok már ebbe bele? Miért szavazzák meg újra és újra ezeket a maffiózókat? Ennyire sötét az ország? Tényleg ennyire buták az emberek?


Másodszorra. Én már csak az elszámoltatás miatt is a Jobbikra fogok szavazni, ők legalább ténylegesen megfogják tenni ezt. De nekik is megvan kötve kezük valamennyire, mert nem köthetik fel Gyurcsányt, Simicskát, meg Bajnait. Pedig azt kellene, több ezer milliárdnyi közvagyon ellopása miatt, amit már a nagyok 24 éve csinálnak.


És aztán jönnek a híradóba a hülye emberek, hogy jobban élünk, meg rezsicsökkentés, meg behozzák hogy megadóztatjuk a bankrendszert, a bankok egy az egybe áthárítják ránk, azt persze már senki sem veszi észre. Meg ingyenes készpénzfelvétel hű de jó, de ők hozzák be hogy fitzes minden lélegzetvételért, aztán a sok ostoba ember nekik tapsol, hogy de jó elintézték.


Úgy érzem nagyon pofátlanul egyre hülyébbnek nézik az embereket, viszont a szavazási eredményeket látva, Magyarországon valóban rengeteg az ostoba ember. Ti nem unjatok még, hogy hülyének néznek titeket a "ti érdekeiteket" képviselők?



#választás #magyar korményzás
2014. febr. 5. 10:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Te ugye 18 éves vagy?
2014. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Már régen beleuntam, és valószínűleg akad jópár másik ember akinek felnyílt a szeme, és rájött, hogy csak a nevek változnak, a kormány ugyanaz marad, és az államhatalom nem a barátjuk. Hidd el, ha lenne egy plazmaágyúm vagy PWT Disruptor Launcherem, el is látnám a baját a hatalmi elitnek,ebben biztos lehetsz. Mivel azonban ezek nem adottak, kénytelen vagyok hozzám hasonló felvilágosult embereket keresni, és reménykedni hogy egy nap elegen leszünk. Sajna gondolkodni egyre kevesebb ember tud (akar).


Hogy sok az elhülyített, agyamosott tömegember, az részben a kormány és a média számlájára írható. Az erre fogékonyakat remekül meg lehet hülyíteni...ha elég jóízű a méreg amit adsz nekik, önként és dalolva behabzsolják a patkányok...


A kialakult helyzetet nem politikai módon kell orvosolni - a politika már ezerszer leszerepelt, és különben is, a felsővezetőknek nem érdeke a jólét és a békesség, hisz akkor nem lehet a zavarosban halászni.

2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%

Én már csak az elszámoltatás miatt is a Jobbikra fogok szavazni,

Ez kit érdekel,hogy te kire szavazol? Ez csak hirdetés és te vagy a buta, hogyha azt hiszed nem jövünk rá.

2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Én hányok az egész választási kampánytól, meg magától a politikától is. Lepereg már rólam az összes manipuláció meg agymosás. Majd akkor szavazok, ha lesz olyan jelölt, aki megérdemli a szavazatomat. Ezek között, akik most vannak egyetlen egy sincs, aki megérdemelné, hogy nyerjen.
2014. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

"jobboldal" = "baloldal"


Én is a Jobbikra fogok szavazni!

ÉPP EZÉRT!

2014. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a kérdező kb 16 éves.

Nyeretlen kétéves jobber propagandista.

Elég szarul csinálja a munkáját.

2014. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hol érzitek a mondandómba a kort, áruljátok már el?!


Mellesleg hidd el, - szerintem - közelebb vagyok a 30-hoz mint te, ha annyira érdekel. És a feltett kérdésre válaszolj légy szíves ha lehet, ha pedig ez nem megy, akkor ne a "Válasz küldése" gombot nyomd.


"Ez kit érdekel,hogy te kire szavazol? Ez csak hirdetés és te vagy a buta, hogyha azt hiszed nem jövünk rá."


Szintén zenész. Ha nem érdekel minek olvastad el? Pláne minek válaszolsz?


Ha értelmezni tudnád a kérdést, köze nincs "hirdetéshez", véleményemet írtam le, és kérdezem a tiéteket, hogy ki érzi ugyan ezt, és ki nem. Ha nem tetszik, írd le, hogy neked miért tetszik a mostani rablópolitika, nem ígérem hogy meg fogom értem, de beszólni nem fogok egy véleményre azt ígérhetem. Csak kíváncsi vagyok és felteszek pár kérdést.


Az eddigi normális válaszolóknak köszönöm a véleményüket.

2014. febr. 5. 11:34
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

"Ti nem unjátok még ezt?"

DE!

Roppant mód unjuk már, hogy 16 éves jobbikos hülyegyerekek térítsenek minket, és megmondják, kire szavazzunk. Ezért is hagyd abba az ilyen kérdések posztolását, légy szíves, mert ezen túl bejelentjük a moderátornak.

2014. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

A kérdező rátapintott a lényegre!

Lett is hepaj!...

2014. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
De,unjuk, ezért kell a Jobbikra szavazni áprilisban.
2014. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!