Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok még az örökös...

Ti nem unjátok még az örökös vitázást itt a politika topikban?

Figyelt kérdés
Régen sokat jártam ide de komolyan mondom, mióta nem járok sokkal nyugodtabb az életem:D Valaki feltesz egy kérdést és utána valahogy mindig eljutnak az emberek a gyűlölködéshez egymás szidásához, mindenki le van pontozva... Van ennek értelme? Miért nem tisztelik egymás véleményét az emberek?
2012. aug. 10. 22:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretek vitázni,kellemes időtöltés


Csak azt nem bírom amikor sírnak a moderátornak az meg letörli ok nélkül a kommentemet.Hát igen vannak akik így reagálnak az igazságra

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ez a vita sosem fog befejeződni. Mikor apámhoz jön a tesója egyik jobb másik bal oldali először elkezdenek beszélgetni mondjuk a napsütésről utána tuti áttérnek a politikára és rendesen ordibálnak egymással:D Nem haragszanak egymásra csak mindegyik modnja a maga igazát.
2012. aug. 10. 23:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes emberek közti vitát nem, viszont amikor két idióta azzal üti egymást, hogy fogyatékos azt már nagyon is unom!
2012. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én annyira nem vagyok rá veő, h 4 év alatt ez a 2. hozzászólásom a poltika rovatban. az elsőt meg is bántam, most meglátjuk, hogy lesz a másodikkal :)
2012. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember csak veszekedni jön a politika kategóriába.
2012. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

#2


Épp ez a célja a kormánynak hogy az emberek marják egymást,pedig mindegyik párt ugyanazt akarja: Tönkre tenni az országot

2012. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!" szabály életben van. Persze minden kategóriában vannak viták, de a moderátorok a többi helyen gyorsan törlik. Nem tudom, hogy miért nem lehet szabályosan válaszolni a politika témakörben. Egy hiteltelen válaszra nyomjunk mínuszt, egy hasznosért pluszt, és el van intézve. De hát az elsővel egyetértve, ide leginkább vitázni járnak az emberek, mert jót tesz a meggyőzőképességünk növelésének.
2012. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A politika vitázásra való. Ahol nincs vitázás, azt úgy nevezik diktatúra. A vitakultúra már egész más kérdés. A politikai véleménynyilvánítás még szemtől szemben is sokszor verbális erőszakba torkollik, hát még egy olyan fórumon, ahol név nélkül mondhatja meg mindenki a magáét.
2012. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

#7


A pontozás nem ér semmit,sőt gyáva az aki lepontoz valakit indoklás nélkül.Gondolom azért mert fél vitába keveredni amiben alul maradhat.Éppen ezért jobb ha válaszban reagálnak bizonyos kommentekre az emberek így legalább kitudják fejteni a véleményüket és hogy miért nem értenek egyet az illetővel stb

2012. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Az fideszfogyatékkal élők véleményét nincs miért tisztelni mert nincs véleményük.
2012. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!